Navigate / search

Blueprint

Which aspects of your life, you do not have to change consciously, but that should remain intact. Even if you don’t understand it, there can be an important reason, why you will need these building blocks (later) for your growth and development.
Lasīt vairāk

Dziļa Atmošanās

Bieži mums rodas sajūta, ka nekas vairs nesanāks. Vecās programmas un krīzes situācijas turpina atgriezties, radot sajūtu, ka tu neesi pavirzījies uz priekšu ne pa soli. Liekas, ka nav nekādas izaugsmes un virzības, taču patiesībā tā tikai liekās. Tu esi ceļā uz padziļinātu pamošanos.
Lasīt vairāk

Embodiment

More and more exposes in the Source Code.

EMBODIMENT: Making inspiration visible, by giving it form. That begins with integrating consciousness into our body. Whenever we remind ourselves of our soul mission, this has an effect on how we present ourselves. We can show ourselves better in our surroundings and show what our intentions are: sometimes with words, sometimes with a symbol, or a ritual or purely by our presence.
What do you experience when you connect with it?

Lasīt vairāk

KONTAKTS

Tu esi personīgās patiesības meklējumos, bet nekādi nevari tikt viņai klāt. It kā tu nepietiekami dziļi roc, lai atrastu dārgumus sevī. Kā tikai tu saproti, kas ir tavu meklējumu sāls, tā tu uzreiz iekļūsti prātošanas klišejās, kuras novērš tavu uzmanību. Tas tev traucē izveidot daudz dziļāku kontaktu ar sevi.
Lasīt vairāk

PAŠAPMIERINĀTĪBA

Paliec ar vien tuvāk pats sev un dari to, kas tev sagādā prieku un labas sajūtas. Tad veiksme tev sekos pa pēdām visā, ko tu dari. Nekrīti kārdinājumā izveidot tādu dzīvi, kura tev galīgi neder, jo citādi, tas novedīs tevi pie iekšējas cīņas pašam ar sevi. Sekojot citu cilvēku ideāliem, tu pievelc tos cilvēkus un situācijas, kuras darbojās pret tevi.
Lasīt vairāk

Co-creation

You often have the feeling that you are standing on your own. And then if you take the step to ask for help, or even enter into a form of co-operation, always remember to feel from which emotion you make a choice. If you are looking for help because you lack something, or you need something from someone else? Then this says that you don’t attach enough worth to who you are or what you want. Lasīt vairāk

GALĪGĀ ATGRIEZŠANĀS

Tiek atjaunots projekts, kura mērķis, atjaunot cilvēcei labi zināmo apziņas līmeni (kāds bija sen, atlantīdas laikos). Jauni enerģijas viļņi atrodas ap Zemi, metot mums izaicinājumu vairāk dzīvot balstoties uz sajūtām. Šis process mūs sagatavo lielam evolūcijas lēcienam, pēc kura mēs vairs nebūsim atkarīgi no apkārtējās vides, mēs paši kļūsim par radīšanas meistariem. Citiem vārdiem sakot, mēs atrodamies uz padziļinātas atmošanās sliekšņa.
Lasīt vairāk

IZEJA ĀRPUS ROBEŽĀM

Cik liela ir tava vēlme realizēt savu sapni? Cik reizes tu jau esi mēģinājis to realizēt? Kādus soļus jaus esi spēris? Laiku pa laikam tu jūti, ka esi jau pavisam tuvu klāt, bet tomēr kaut kas tevi attur ieviest to dzīvē. Viss jau it kā ir tavā dzīvē, bet tev neizdodas un neizdodas to realizēt realitātē. Visu laiku ir kaut kāds “bet”, bet man vēl daudz kas ir jāiemācās; bet man vēl ir vajadzīgs kaut ko noslīpēt; bet man vēl joprojām kaut kas pietrūkst.
Lasīt vairāk

IEVAINOJAMĪBA

Būt ievainojamam(ai), tas nozīmē ka tu parādi, kas tu patiesībā esi un kā tu juties. Tu to bieži neizrādi, jo esi pieradis(usi) norobežoties. Tev ir daudz dažādu iespēju tēlot to, kas tu patiesībā neesi, lai pielāgotos citiem un izpelnītos citu atzinību, parādītu sevi citiem vēlamā gaismā un nejusties atstumtam(ai). Nestrostē sevi par to, jo tāds(a) kā tu neesi viens.
Lasīt vairāk

ORĢINALITĀTE

Tu esi pārmaiņu procesā, tā rezultāts ir neatkārtojamība. Tev ir mests izaicinājums, lai tu savienotos ar to, kas tu patiesībā esi. Tāpēc ir vajadzīgs, lai tu atbrīvotos no tiem aizspriedumiem, pēc kuriem tu vadies. Šis process var būt grūts priekš tevis, jo duālisma un konkurences enerģijās mēs esam koncentrējušies uz citiem, uz citu rīcību.
Lasīt vairāk

Pārpilnība

Viss, kas ir vajadzīgs, mūsu dzīvei uz zemes ir radīts pārpilnībā priekš ik viena no mums. Nereti mēs neesam gatavi to saskatīt un pieņemt, jo esam pieraduši uz dzīvi skatīties caur nepilnības prizmu. Mēs pieķeramies pierastām lietām un garantijām, baidoties palikt ar tukšām rokām.
Lasīt vairāk