Navigate / search

REIGNITE

Reunite with your forgotten power! Access your hidden and undiscovered skills, gifts, and abilities. Transform your life back to literally live in your own Heaven on Earth.
Lasīt vairāk

Engagement

THE HUMAN HEART FEELS THINGS THE EYES CANNOT SEE, AND KNOWS WHAT THE MIND CANNOT UNDERSTAND.
Lasīt vairāk

MĪLĒT SEVI

Samierināšanās un pieticība, kā sarkans diegs rit cauri visai tavai dzīvei. Tu neuzdrošinies pacelt sevi augstāk par citiem, baidoties būt atstumts(a). Bieži tu atstum tos cilvēkus, kuri jūtās pārliecināti un pašpietiekami, jo viņi nodarbojas ar to, kas viņiem patīk un izdodās, dara to, ko mīl. Tas ir tāpēc, ka viņi aizskar tevī kaut ko ļoti īpašu, to zelta stīgu, kura tevī ir ļoti dziļi, dziļi, kuru tu gribētu sevī atbrīvot un atdzīvināt.
Lasīt vairāk

PAŠIZDZIEDINĀŠANĀS

Katrs cilvēks ir piedzimis ar spēju sevi dziedināt. Tas skart ne tikai fiziskās sāpes; emocionālās sāpes – tās arī ir normāla parādība, kuras var dziedināt. Kā tikai tu sapratīsi emocionālo sāpju darbības principus, tev būs iespējams atrast vietu neapzinātajām emocijām. Runa iet par to, ka viņas ar kaut ko ir jāidentificē, un jāsaprot, kāpēc viņas vispār aktivizējās un parādās uz āru. Tādā veidā ļoti dziļā šūnu līmenī notiek dziedināšana un emocijas ir šī dziedināšanās procesa atspulgs.
Lasīt vairāk

Iniciācija

Mēs esam apziņas universālā lēciena procesā. Tas ir tas vilnis, kurš bija sākums kustībai, kura ved mūs uz iniciāciju, kura rezultātā novedīs mūs uz vienotās apziņas stāvokli. Tuvākajā laikā tu varēsi izjust jaunās enerģijas, kuras pievērsīs tevi tavam patiesajam spēkam.
Lasīt vairāk

REVERSE

We must be aware that momentum born of old habits and destructive behaviors might be momentum, but it’s momentum slammed into reverse.

Bad habits can jeopardize your health, waste your energy and time, prevent you from accomplishing your goals, and interrupt your life. While most people would agree that these habits are bad, they still do them. But the situation is not hopeless.
Lasīt vairāk

KONTAKTS

Tu esi personīgās patiesības meklējumos, bet nekādi nevari tikt viņai klāt. It kā tu nepietiekami dziļi roc, lai atrastu dārgumus sevī. Kā tikai tu saproti, kas ir tavu meklējumu sāls, tā tu uzreiz iekļūsti prātošanas klišejās, kuras novērš tavu uzmanību. Tas tev traucē izveidot daudz dziļāku kontaktu ar sevi.
Lasīt vairāk

Ignite

It’s time to take control over your mind and your life. To Ignite your inner fire, passion and power.
Lasīt vairāk

Kristus apziņa

Notiek jauno enerģiju augšamcelšanās, kuras būs valdošās tuvākajā laikā. Tas kurš viņām ir atvērts, jutīsies augšamcelts un virzīsies uz gaismu. Tie sajutīs atgriezšanos pie savas pamatbūtības un pierastās vides t.i. dvēseles atgriezšanās mājās. Šim procesam ir blaknes. Tu sajutīsi bailes, sāpes un nemieru pirms nokļūsi Kristus Apziņā. Šajā apziņas stāvoklī tev pienāks pamošanās daudz dziļākā līmenī un tava pamatbūtība iznāks uz āru, par cik tu esi savas dvēseles programmas paties nesējs un viņas talantu īpašnieks.
Lasīt vairāk

Alignment

Lasīt vairāk

Frequency: Mastership | Mastery

All the fears and phobias that we know can lead back the six primary basic fears: rejection, illness, poverty, solitude, growing older and death. In the recognition and transcending of these fears lies the key to mastership.
Lasīt vairāk