Navigate / search

Pārpilnība

Viss, kas ir vajadzīgs, mūsu dzīvei uz zemes ir radīts pārpilnībā priekš ik viena no mums. Nereti mēs neesam gatavi to saskatīt un pieņemt, jo esam pieraduši uz dzīvi skatīties caur nepilnības prizmu. Mēs pieķeramies pierastām lietām un garantijām, baidoties palikt ar tukšām rokām.
Lasīt vairāk

Inner Voice

We all know that little voice inside that tells us what we should and should not do. We often receive opposing messages, just as if we are limping on two thoughts. On the one hand you have the heart frequency: loving, positive and confident. This is the voice that tells you the truth and shows you the right way. Lasīt vairāk

PATEICĪBA

Mācīties no pesonīgajām kļūdām ir labi, bet dažreiz šīs pieredzes ir stipri par daudz. Gala rezultātā tu kļūsti par savas apkārtējās vides upuri. Tai pat laikā nekas nenotiek tāpat vien. Labi un jauki mirkļi mijas ar grūtībām, kuras vienkārši ir jāpārdzīvo. Bez kritumiem nav pacēlumi.
Lasīt vairāk

Concordance

We are being prepared for a leap in evolution. The individual will make space for the collective. Personal experiences will become shared experiences, in which our empathetic and telepathic powers develop themselves even further. In this way you come into contact even more with the ‘bigger we’.

Lasīt vairāk

UZMANĪBAS FOKUSS

Mērķis ir noteikts. Ceļš, kas ved pie mērķa ir sagatavots. Tagad tu plāno laiku un iespējas, lai beidzot tu nodarbotos ar to, ko tu visvairāk esi vēlējies, un neviens un nekas vairs nespēs tevi novērst no mērķa sasniegšanas. Vai tas tomēr ir iespējams?
Lasīt vairāk

PAŠIZDZIEDINĀŠANĀS

Katrs cilvēks ir piedzimis ar spēju sevi dziedināt. Tas skart ne tikai fiziskās sāpes; emocionālās sāpes – tās arī ir normāla parādība, kuras var dziedināt. Kā tikai tu sapratīsi emocionālo sāpju darbības principus, tev būs iespējams atrast vietu neapzinātajām emocijām. Runa iet par to, ka viņas ar kaut ko ir jāidentificē, un jāsaprot, kāpēc viņas vispār aktivizējās un parādās uz āru. Tādā veidā ļoti dziļā šūnu līmenī notiek dziedināšana un emocijas ir šī dziedināšanās procesa atspulgs.
Lasīt vairāk

ŠEIT UN TAGAD

Visiem mums ir zināmi ierastie uzvedību modeļi, no kuriem mēs vēlamies atbrīvoties. Katru reizi, kad mēs atgriežamies pie vecajiem ieradumiem, mēs sev sakām, ka gribām no viņiem atbrīvoties, kamēr šis vecais ieradums atkal nedod ziņu, tad mums nāksies iziet cauri nevēlamajam ieradumam.
Lasīt vairāk

Love

You are love. You Just have to remember.
Lasīt vairāk

REUNIFICATION

You are being prepared for a meeting with your soul relatives. These are people who, in the first instance, seem to have little in common with you, but those with whom you subconsciously have made an appointment. Your meeting is predetermined. It is just a case of the right timing.
Lasīt vairāk

TICĪBA SEV

Tev noteikti ir zināma sajūta, ka tev liekās, ka ar tevi patstāvīgi kaut kas notiek. Tu vairs nespēj kontrolēt pats(i) savu dzīvi, tāpēc, ka tavu dzīves gājumu patstāvīgi traucē cilvēki vai situācijas, kuras izsit tevi no līdzsvara.
Lasīt vairāk

Inner Compas

The powerful geometric code of Inner compass helps you to better navigate to the ultimate destination in your life. Where you have been emotionally drawn to for a long time. It helps you to see the path towards your dream.
Lasīt vairāk