Navigate / search

CD Skaņas aktivācija

Janoša ģeometrija, tulkota mūzikā!

Piedzīvojiet savās mājās aktivāciju spēku ar šo kompakdiska specizlaidumu. Tas ietver desmit skaņdarbus ar iedvesmojošiem toņiem un tiem atbilstošo hologrammu enerģiju. Izbaudiet vairāk kā stundu brīnišķīgas meditācijas mūzikas, kas radīta dziedējošajā 432 hercu frekvencē. Tas ir vibrāciju ātrums jeb kamertonis notij La virs vidējā Do. Šis tonis vibrē universālajā frekvencē attiecībā pret dabisko pamata toni (viena vibrācija sekundē). Mūzika šādā formātā atbilst mūsu DNS vērtībām, un tāpat kā hologrammas, sniedz dziedējošu efektu.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

Comments

Александр Савченко
Reply

Должна сказать : ДЕЙСТВУЕТ ! Действительно действует на организм эта музыка!

olgako
Reply

Полностью расслабилась.Хорошо!

Федор Киселев
Reply

Вдохновляет.

Лидия
Reply

Спасибо!Всё тело замирает и расслабляется. Сердце отзывается!

Lillija
Reply

Dievs radīja visu ļoti labu, bet tiem, kas negrib paklausīt Dievam ir tikai viens mērķis samaitāt visu, kas labs un visiem spēkiem novirzīt cilvēku no domas par Dieva eksistenci. Vai ne tāpēc mūsdienās la jau tiek skaņots 440 hz, un esmu dzirdējusi, ka pieņems vēl aukstāku standartu. Pirmkārt tas ir izdevīgi ražotājiem, jo jāpērk jauni instrumenti, ne visus var pārskaņot.
Otrkārt – novirzīt no tā, ka arī caur mūziku Dievs dziedē, jo Viņš to ir radījis.

Ирина
Reply

благодарю!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonymous
Reply

Благодарю! Люблю!

лидия
Reply

ОТ ВСЕЙ ДУШИ БЛАГОДАРЮ за ВАШУ РАБОТУ на БЛАГО ВСЕХ!

Vilhelmine
Reply

paldies

Lidija
Reply

No sirds pateicos!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website