Navigate / search

Cikls

Pavisam tuvu ir mums svarīgs pagrieziena punkts. To var sajust, bet kaut kas joprojām attur no virzīšanās uz priekšu. Kaut kas, kam nevar pieskarties. Ir pārbaudīts un izmēģināts viss iespējamais; ik situācija ir izanalizēta līdz sīkākajai niansei, bet kaut kas joprojām trūkst. Tādējādi mēs paliekam iestrēguši procesā, ko mums vajadzēja pabeigt jau sen. Rezultātā rodas haoss un apjukums, jo mēs kustamies pa vāveres riteni.

Tu kaut ko izjūti, tad tevī rodas emocija, kas savukārt liek domāt. Pēc tam šī pati sajūta atgriežas vēlreiz, un viss sākas no gala. Lai izietu no šī riņķveida modeļa, šādus procesus ir jāsāk uzskatīt par ciklisku parādību. Katra revolūcija veido jaunu pieredzi, kas sāk īstenoties tad, kad uzdrošināmies palaist vaļā veco pieredzi.

Atceries, ka palaist vaļā nav tas pats kā kaut ko zaudēt. Palaist vaļā nozīmē saņemt kaut ko. Citiem vārdiem sakot, noslauki virsmu no netīrumiem un, to darīdams, tu atbrīvosi vietu kaut kam jaunam.

Frekvence “Cikls” palīdzēs iziet no vāveres riteņa, lai atbrīvotu dzīvē vietu kaut kam pilnīgi jaunam.

Šo kodu iespējams lejupielādēt arī kā bezmaksas ekrāna tapetes jūsu darbvirsmai.

Comments

Nonna Leshkovich
Reply

Мне здесь очень нравится . Мягкая . нежная частота . проясняет весь путь .Благодарю . Арктурианцев и тех, кто создал этот сайт ! Свет вам и Любовь !

Жанна Артемова
Reply

Благодарю!!!!(:smile:)

Нина Киктеева
Reply

Благо Дарю!

Татьяна Шевченко
Reply

Благодарю!

Xmen
Reply
Инна
Reply

Спасибо.

Ольга
Reply

БЛАГО ДАРЮ, ЯНОШ !!!
Пусть новый 2015 год будет максимально радостным и гармоничным!!!

Анастасия
Reply

спасибо

Leave a comment

name*

email* (not published)

website