Navigate / search

Cikls

Tu atrodies divu soļu attālumā no pārejas (lūzuma) punkta. Tu to jūti it visā, tomēr, kaut kas tevi attur virzīties uz priekšu; kaut kas, ko tu pats nevari ietekmēt. Tu jau ar visu esi ticis skaidrībā, visu esi pamēģinājis, visu esi izanalizējis, katru detaļu līdz pēdējam sīkumam. Kaut kas tomēr pietrūkst? Tajā pat laikā tu esi iestrēdzis procesā, kuram pēc tavām domām, sen jau vajadzēja beigties.

Tas velk sev līdzi haosu un neapmierinātību, par cik tu nevari izkāpt no riņķa danča. Ir noteik-ta pieredze, kura nes līdzi noteiktas sajūtas, kuras savukārt nonāk pie noteiktām pārdomām un tā līdz brīdim, kamēr šī pati pieredze neatkārtojās atkal un atkal, un riņķa dancis sākas no jauna.

Lai atrastu risinājumu šīm situācijām, ir jāapzina savu procesu cikliskums. Katrs aplis ir vir-zība uz citu pieredzi, kad pienāk mirklis, kad esi gatavs(a) atlaist veco pieredzi. Atceries, ka atlaist nenozīmē pazaudēt; atlaist nozīmē no jauna iegūt. Pēc tam, kad sakārtosi sevi, tev parādīsies iespēja ierakstīt jaunu nodaļas nosaukumu tavā dzīves grāmatā.

Koda CIKLS frekvence palīdzēs tev pāraut šo goda apli. Atlaid veco, atbrīvojies no visa neva-jadzīgā un paver sev ceļu jaunām iespējām.

Es sāku visu no gala, es sāku visu no baltas lapas.

Comments

Nonna Leshkovich
Reply

Мне здесь очень нравится . Мягкая . нежная частота . проясняет весь путь .Благодарю . Арктурианцев и тех, кто создал этот сайт ! Свет вам и Любовь !

Жанна Артемова
Reply

Благодарю!!!!(:smile:)

Нина Киктеева
Reply

Благо Дарю!

Татьяна Шевченко
Reply

Благодарю!

Xmen
Reply
Инна
Reply

Спасибо.

Ольга
Reply

БЛАГО ДАРЮ, ЯНОШ !!!
Пусть новый 2015 год будет максимально радостным и гармоничным!!!

Анастасия
Reply

спасибо

Leave a comment

name*

email* (not published)

website