Navigate / search

Janoša darba metodes

Janošs dalās arkturiāņu enerģijā dažādos veidos:

Hologrammas

Hologramma ir tieša dominējošās enerģijas translācija. Hologramma, ko dēvē arī par kodu, atšifrē daļu mūsu apziņas. Katra hologramma sastāv no ģeometriskiem paterniem, kas saistīti ar hologrammas nozīmi. Noskaņojoties un koncentrējot skatienu hologrammas centrā, jūs pieslēdzaties tai savas patības daļai, kas ir ar to saistīta.

Aktivācijas

Aktivācija ir intensīva kādas hologrammas (koda) pieredze. Tā ir aktīva meditācija, kas iekļauj attēlu un skaņu. No vienas puses, hologramma ir veidota vairākos līmeņos, lai atbilstu noteiktai frekvencei. Uztveriet to kā radioaparāta pārslēdzēju, kas tiek izmantots, lai atrastu nepieciešamo radio staciju. Kad jums tiek lūgts aizvērt acis, jūs sākat ieklausīties mūzikā, kas aizved jūs ceļojumā. Tieši šajā laikā  kods iedarbojas, un jūsos tiek aktivizēta noteikta apziņa. Multimediju pieredzes Papildus aktivācijām, Janošs dalās sevis apkopotajā pieredzē caur

Multimediju Pieredzi.

Tā ir attēlu, mūzikas un teksta kombinācija, kurā tiek skartas dažādas tēmas par mūsu dzīves dabu, galveno uzmanību vēršot uz mūsu domāšanas, jūtu un pasaules pieredzēšanas veidiem.

Meistarklases

Janošs piedāvā dažādas meistarklases, kas palīdz piešķirt spēku jūsu dzīves izvēlēm. Pamatā uzmanība ir vērsta uz to, kas jūs esat un ko vēlaties sasniegt. Meistarklašu mērķis ir piedāvāt jums atslēgas, kas palīdzēs jums atslēgt jaunas durvis. Daļēji Janošs palīdz jums personīgi, tomēr svarīgāk ir atrast atbildes pašiem saviem spēkiem. Te parādās aktivāciju nozīme – tās palīdz jums pieskaņoties augstākām vibrācijām, kas savukārt palielinās jūsu spēku un apzinātību.

Vebināri

Vebinārs ir dzīvā translācija caur internetu. Tā aizņem apmēram stundu un sastāv no ievada, aktivācijas (kas iekļauj attēlus un mūziku) un nobeiguma. Zem ekrāna atrodams tērzēšanas logs, ko jūs varat izmantot jautājumu un piezīmju izteikšanai. Atkarībā no atlikušā laika, pēc sesijas Janošs atbild uz uzdotajiem jautājumiem.

Privātie seansi

Ir iespējams pieteikties uz privātiem seansiem pie Janoša, lai risinātu personīgus jautājumus, ko nav iespējams uzdot grupas darbā. Janošs vaicās pēc nepieciešamaās informācijas saviem aizstāvjiem, lai varētu jums palīdzēt izprast problēmas būtību.

Comments

Зинаида Серегина
Reply

Спасибо!

Фатима Салбиева
Reply

БЛАГОДАРЮ!!!

Елена Миронова
Reply

Очень интересный инструмент для повышения вибраций! А как можно заказать книгу Пробуди свою ДНК?

admin
Reply

Можно поискать в интернете…
Например, есть здесь

Любовь
Reply

Супер мне очень понравилось я стала меняться здорово Вот только если бы был перевод на русский А так всё замечательно1 Спасибо

admin
Reply

Что именно нужно перевести?

Leave a comment

name*

email* (not published)

website