Navigate / search

Nevainība

Mūsu radīšanas process bieži tiek apstādināts ar mūsu nedrošumu, bailēm un šaubām. Taču radīšanas SPĒKS ir likts absolūtā uzticībā bez ierasto ārpasaules šablonu iejaukšanās. Enerģijas kods ‘Nevainība‘ atsauks jūs atpakaļ bērnības sajūtās: tīrībā, sirsnībā, rotaļīgumā, bezierobežotībā, nepārliecinātībā, bailēs un šaubās. Absolūtā ticība saviem spēkiem dos jums SPĒKU radīt.

Uzdrīkstieties būt neaizsargāti!

Gandrīz neviens no mums neuzdrīkstas parādīt savu kailumu un būt neaizsargāts. Mēs visi regulāri valkājam maskas, kuras rāda to, kas mēs gribam būt un kā mēs vēlamies, lai mūs uztver apkārtējie. Attiecīgi mēs piesaistām sev cilvēkus ar tādām pašām maskām. Tas noved pie pretrunām, jo mēs faktiski esam viens otra spoguļattēls. Taču, ja mēs nolemsim nomest savas maskas un būt neaizsargāti, mēs viens otru skarsim daudz mazāk. Tādējādi šos spoguļattēlus ir iespējams pārvērst. Tagad ar to palīdzību mums ir iespēja dalīties pieredzē, mācīties no citu pieredzes un iedvesmot vienam otru.

Ziniet, ka ievainojamība ir Spēks. No jauna sajūtiet nevainību, ko jūs jutāt, būdams vēl bērns, — bez nosodīšanas un šaubām, bet ar ievainojamību un tīrību.

Comments

Natalya Dmitrieva
Reply

Благодарю!

Lina Toman
Reply

Янош, БлагоДарю Вас безгранично!

Марина Жебрякова
Reply

БЛагодарю

Татьяна Ильина
Reply

Багодарю!!!

Светлана Кузнецова
Reply

Благодарю!!!!!!!!!!!

Inna
Reply

Спасибо.

taitemer
Reply

сердечно благодарю(:smile:)

Ольга Горпинченко
Reply

БлагоДарю.

Ольга Рябчун
Reply

СПАСИБО!

майя сергеева
Reply

Благодарю, Янош!

Радмила
Reply

Янош, благодарю и посылаю Любовь!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website