Navigate / search

JAUNRADĪTAIS LAIKS

Atpakaļ ceļa vairs nav: ir sācies mūsu evolūcijas pēdējais posms. Tas ir laiks no 2012 gada, kurš ir sākums mūsu iesvētībām jaunajā apziņā. Daudzi cilvēki apzināti izvēlas šī procesa ēnas pusi, izjūtot uz sevis tā blakus efektus, kuri kļūst arvien vairāk jūtami. Nogurums, nemiers, sāpes, skumjas, neapmierinātība… Ja mēs vēlamies atbrīvoties no šīm blaknēm, sajūtām, tad mums jāvirzās uz gaismas pusi, apzinot un atdzīstot, ka mēs esam tādi kādi esam patiesībā.

Mums ir jābeidz šaustīt pašiem sevi un apkārtējie, jo tas veicinās mūsu izaugsmi virzībā uz veselumu un pašiem pie sevis. Tikai tad mēs saņemsim pieeju mūsu lielajam iekšējam spēkam un spēsim apzināt visu, ko paši priekš sevis vēlamies. Atbrīvošanās pamata būtība ir tajā, ka mēs paaugstinām personīgo vibrāciju, lai nolīdzsvarotu savas sievišķās un vīrišķās enerģijas. Tas prasa lielu mīlestību un pacietību pašiem priekš sevis. Ir pienācis laiks ieklausīties savās sajūtās tā vietā lai tās ignorētu.

Koda JAUNRADĪTAIS LAIKS frekvence palīdzēs tev sinhronizēt tavas iekšējās vīrišķā un sievišķā enerģijas, kā arī palīdzēs paaugstināt tavu iekšējo vienoto vibrāciju, ieklausies pats(i) sevī.

Es dodu sev jaunu iespēju.

Comments

Olga
Reply

Здравствуйте, Янош. Это было эго под маской чистоты и высокодуховности потому Вы и пострадали от оскорблений женщины т.е. через эту связь эго и потому Вам надо было поделиться этой исотрией в инете. Истина в том, что она=Внутренняя Истина отражающа, тогда Вы могли бы посмеяться над всей историей. Это как по Кастанеде=Сталкинг. А другой излюбленный мой метод молчать, наблюдая как от этого бесятся, но это всё же эго тоже…потому лучше по Кастанеде или по Будде (фильм о нём 2013го года смотрели). Я написала Вам это чтобы как-то помочь Вам в благодарность за Ваши Коды. Они и правда свыше потому хотябы что я с начало чувствую их, а потом только они приходят. Спасибо Вам от всего Сердца. Ольга Роз.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website