Navigate / search

Atbrīve

Katru nedēļu jums būs pieejams atšķirīgs Janoša kods.

Tu ienāci šajā pasaulē kā bērns, tīrs un mīlošs. Tu smējies, kad biji laimīgs, un raudāji, kad izbijies. Mīlestība un bailes bija vienīgās emocijas, ko tu pazini, un tas visu darīju vienkāršu. Kad tu kļuvi vecāks, tu iemācījies, ka mīlestība ir vienlīdzīga ar sāpēm. Tu arvien vairāk saņēmi noraidījumus, jo ne katrs vēlējās būt tavs draugs. Parādījās likumi par to, ko drīkst un nedrīkst darīt, un ja darīji aizliegto, tu tiki sodīts. Tā brīvība, ko tu pazini kā bērns, pamazām tika tev atņemta.  Gadi tev iemācīja to, ka brīvība ir kaut kas, ko tev ir jānopelna, kaut kas, kuras dēļ ir jāstrādā. Tu vairs nezināji citādu ceļu kā to, ka tev nepieciešams piepildīt noteiktas prasības, lai iegūtu atzīšanu.

Jebkuram, kurš vēlas būt brīvs, jāapzinās, ka brīvību nav iespējams atrast ārpus sevis. Tas ir Esības Stāvoklis, neierobežota izjūta, ka tu spēj radīt pats sevi. Tev nav jādara nekas, lai to sasniegtu  – ir tikai tas jāatceras. Brīvība ir beznosacīju mīlestības radīta, tās enerģijas rezultāts, ar kuru tu ienāci šajā pasaulē un kurā slēpjas tavs patiesais spēks.

Atbrīve frekvence palīdzēs brīvības apziņu, ko tu pazini kā bērns, atgriezt atpakaļ tavā dzīvē.
Šo kodu iespējams lejupielādēt arī kā bezmaksas ekrāna tapetes jūsu darbvirsmai (http://janosh.lv/lv/oboi-na-rabochij-stol.html).

“Atbrīvošana” Janošsa autorraksi >>>

Aktivācija “Atbrīve” >>>

Comments

Татьяна Гооссенс
Reply

ЯНОШ! Бесконечная БЛАГОДАРНОСТЬ ВАМ !!!

Кира
Reply

Благодарю.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website