Navigate / search

Uzvara

Cik bieži tu sev esi teicis: “es gandrīz to sasniedzu”? Tev bija atbildes, mozaīka bija pabeigta, visas tavas cerības un vēlmes bija saskaņotas un sastapās vienā izšķirošajā momentā. Viss bija pareizi līdz patiesības brīdim. Tev vajadzēja uzņemties atbildību, bet tu to neizdarīji. Kaut kas tevi atturēja pielikt punktu, bet tieši šajā izšķirošajā brīdī tu saprati, ka esi zaudējis.

Mēs visi atpazīstam šādus mirkļus, bet tas, kas mūs atšķir – kā mēs tos pieņemam. Lūdzu, saproti, ka uzvara un zaudējums ir vienas un tās pašas monētas divas puses, un tu esi tas, kas izvēlas, uz kuru no tām fokusēties. Kaut kā sasniegšanai vajadzīga neatlaidība, bet vismaz tikpat daudz ir vajadzīga drosme, lai atkal pieceltos pēc kritiena.

Tādēļ saproti, ka neviens nezaudē, ja vien apgūst savas pieredzes doto mācību. Lepojies ar sevi un sajūti savus spēku! Lepojies, ka tu esi mēģinājis un pārliecini sevi, ka nākamreiz tev veiksies.

Frekvence Uzvara dod spēku ticēt sev nozīmīgos dzīves brīžos.

Tulkojums – Ilze Ulmane

Comments

Галина """"""""""
Reply

Спасибо огромное!!!

наталья ятковская
Reply

Благодарю!!!

Ирина
Reply

СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Надежда
Reply

Янош , благодарю! Подъем и радость в Душе! С Любовью от сердца к сердцу.

Александр
Reply

Ого! Я тут впервые, что то меня натолкнуло ведь зайти сюда, но я смотрю на эту картину и она у меня как живая просто, все движется все крутится и так плавно передвигается все, очень ярко выделяются каждые контуры и фокусировка такая четкая! Я теперь что то должен осознать или понять? Как мне это поможет в реальности, тут, или это на подсознательном уровне проявится? Очень Вас Благодарю!

admin
Reply

Работа с кодами происходит на подсознательном уровне… Осознания и изменения в реальности происходят после сонастройки. В разделе “Статьи” есть пост о том, как корректно активировать коды…

Leave a comment

name*

email* (not published)

website