Navigate / search

Tikšanās-prezentācija “Janoša Sakrālā Ģeometrija”.

Senais filosofs Platons ir teicis: “Ģeometrija aizved dvēseli pie patiesības.” Pie tādas pašas atziņas nonāca arī Janošs, kad 2003. gadā iekšēji ieraudzīja brīnišķīgas formas un sadzirdēja  informāciju par to nozīmi.  Kopš tā laika Janošs ceļo pa pasauli, rādot ļaudīm, kā sakrālā ģeometrija darbojas dvēseles līmenī.  

Ģeometrija diez vai ir pirmais, kas ienāk prātā, kad tiek runāts par dvēseli – tā drīzāk asociējas ar ko racionālu un bezdvēselisku. Bet tā tas ir tikai pirmajā brīdī. Janošs ģeometriju dēvē par “gaismas valodu”. Gaisma ir energija, un visa pasaule sastāv no enerģijas. Visums ir uzbūvēts pēc noteiktiem ģeometriskiem likumiem, kas darbojas jebkurā līmenī – sākot no zvaigznēm debesīs līdz pat šūnām mūsu ķermenī.

Frekvence, kurā vibrē ģeometriskās figūras, rezonē ar cilvēcisko zemapziņu. Tās ir atslēgas, kas atver ceļu uz mūsu dievišķo dabu. Sakrālās zināšanas slēpjas katra cilvēka apziņā, un tā kā ģeometrija ir cieši saistīta ar mūsu ķermeni, tā glabājas ķermeņa atmiņā. Pieskaršanās sakrālajai ģeometrijai dziļi aizkustina mūsu dvēseles. 

Divu stundu garajā prezentācijā Janošs dalīsies ar jums savās zināšanās par sakrālo ģeometriju, aizvedīs šīs tēmas vēsturē, paskaidros, kā līdz mums nonākušas sakrālās zināšanas, stāstīs par filosofiem, kas jau sen pirms mums labi pārzināja ģeometrijas tiešo ietekmi uz dzīvi un dzīvo būtņu evolūciju. Viņš padalīsies noslēpumā par to, kā izmantot sakrālo ģeometriju savai dvēseliskajai izaugsmei un dzīves pārveidei. 

Janošs nodos no smalkās pasaules saņemtu vēstījumu par to, ko nozīmē “apļi labības laukos”, kāpēc tie parādās un kas ir to radītāji. 

Jums būs unikāla iespēja pievienoties Janoša vadītai Aktivācijai reālajā laikā un iegremdēties dziedējošās un transformējošās sakrālās ģeometrijas kodu enerģijās. 

Jūs varēsit atrast atbildes sevī uz jautājumiem “Kas es esmu? Kāpēc esmu šeit? Kurp es eju?”; savienoties ar savu patieso Es un pieskarties svētajai sirds telpai, kurā rodas iedvesma un patiesā mīlestība.

Prezentācija noris pirms 

Janoša jaunā semināra “Atslēgas uz Brīvību”

(vairāk)

2013. gada 19. maijā – Maskava

16.00 – 18.00

2013. gada 28. maijā – Sankt-Pēterburga

19.00 – 21.00

 Hotel «Milan»

Adrese: Shipilovskaya str. 28А

(м. Domodedovskaya)

 University “LETI”:

Conference Hall

Adrese: Professor Popov’s str., 5

(entrance from Instrumental str.)

Dalības maksa: 500 rub.

Iepriekšēja reģistrācija obligāta!!!

NOSPIEDIET ŠEIT, LAI REĢISTRĒTOS

NOSPIEDIET ŠEIT, LAI REĢISTRĒTOS

 Info phone in Moscow: 

+7-925-359-60-99 Svetlana, Sergey

E-mail: crystalcity@list.ru

 Info phone in St-Petersburg: 

+7-981-145-98-75 Natalia

E-mail: erukhimova@gmail.com

Leave a comment

name*

email* (not published)

website