Navigate / search

Uzlabojums

Tu piedzīvo iekšējas izmaiņas, kam raksurīgi  gan kāpumi, gan kritumi. Dziļi sevī tu apzinies, ko vēlies un kas ir vajadzīgs, lai radītu pašam savu laimi. Tomēr tavas emocijas turpina svārstīties un tavas sajūtas atsakās sadarboties. Tādēļ mākslu “atlaist” kļūst arvien grūtāk praktizēt dzīvē.

Tas, ko tu piedzīvo, ir Augšāmcelšanās process.

Tu piedzīvo arvien vairāk atklāsmes brīžu, kas savukārt palielina tavu apzinātību. Šim procesam ir raksturīgi intensīvas aktivitātes periodi, ko nomaina vajadzība pēc izolācijas. Jo apzinātāks tu kļūsti, jo vairāk aug vēlme pēc garīgas attīstības; tu vēlies pilnībā atklāt Visuma mistērijas.

Tas ir kā pastāvīgi doties uzdevumā un atgriezties mājās, lai atkoptos no tā. Tavs darbs ir uzlabot šo procesu. Saprotot, ka tas ir normāls process, kļūs vienkāršāk pieņemt, ka reizēm tev ir nepieciešams vairāk papildus laika, lai piemērotos. Arī skolā tu nevarēji uzreiz iegaumēt veselu mācību grāmatas nodaļu, vai ne? Dod sev laiku atgūt līdzsvaru pēc katra apļa, ko veic. Tā tavas jauniegūtās atklāsmes neizzudīs.

Frekvence Uzlabojums palīdz uzlabot tavas garīgās izaugsmes kvalitāti, kas savukārt paātrinās tavu Augšāmcelšanās procesu.

Tulkojums – Ilze Ulmane & Aija Nīlendere

Comments

Ирина
Reply

что значит “почувствуете его воздействие”?

Leave a comment

name*

email* (not published)

website