Navigate / search

Aizsardzība

Informācija par jaunām enerģijām nokļūst pie mums pa dažādiem kanāliem, tajā skaitā čenelingiem (vēstījumiem). Tā rezultātā notiek zemes telpas enerģētisko frekvenču pieaugums.

Tā rezultātā ar vien vairāk negatīvo enerģiju parādās Zemes telpā (netīras segas purināšanas princips). Tas, kas ilgu laiku tika turēts noslēpumā, tagad tiek vērsts uz āru, parādās patiesība; dauzās sfērās (procesos) parādās neapmierinātība, tiek izkristalizēti meli, kas tika pozicionēti kā patiesība. (atsijā graudus no pelavām).
To ir grūti pieņemt, it sevišķi tad, ja tas mūs skar (pārsteidz) negaidītās situācijās. Ir daudz dažādu paņēmienu, mūsu pašu iekšienē, kas dod iespēju pasargāt pašiem sevi no esošajām situācijām un noturēties savā spēkā un pārliecībās (vajadzībās).

Koda AIZSARDZĪBA frekvence palīdzēs tev sevi izolēt, atslēgt sevi no tām enerģijām, kuras ir zemākas par tavām individuālajām frekvencēm, lai tev būtu vieglāk turpināt savu ceļu.

Katra vibrācija, kura ir zemāka par manu individuālo, nevar aizskart mani.

Comments

Юлия
Reply

Спасибо, работает))

Ирина Мирная
Reply

Объясните,пожалуйста, как нужно работать с этой” защитой”? Сколько минут соцерцать, или медитировать на неё?

Aleola
Reply

Когда этот код появился в первый раз, я поставила его на экранную заставку, и произошло чудо – в компе исчез вирус, который никак не убирался. Я распечатала код и повесила на стене. А как раз в начале недели(еще не зная, что это энергия недели), я почувствовала неосознанный страх и поставила во всех соц сетях эту картинку на стену. Удивительно!

Ирина
Reply

БЛАГОДАРЮ !!!!!!!!!!!

Leonora Shparyova
Reply

Благодарю от всего сердца!!!(:smile:)

Виолетта
Reply

БлагоДарю! Помог, когда переживала за сына, всё обошлось-Чудесно!

Mariko Best
Reply

SPASIBO YSTALOST OT PSIHOPATOV VOKRYG-POMOGAET ,KAK RYKOI SNIAT…

Anonymous
Reply

Благодарю!!

Надежда
Reply

Благодарю!!!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website