Navigate / search

KARSTĀ VĒLĒŠANĀS

Priekš tā lai saprastu pamatbūtību uz ko tu tiecies ir kaut kas, ar ko tu vari paātrināt savu radošo procesu, un tieši tavu karstāko vēlēšanos realizāciju.

Kaislīga vēlēšanās ir ļoti piesātināta emocija, kuru nekas nespēj apstādināt. Iedomājies: tevi iegremdē ar galvu ūdenī. Tu tak neuzdod jautājumu, kāpēc tas ir noticis. Tu taču neuzdod jautājumu, kāpēc tev ir vajadzīgs skābeklis. Tu vispār neesi spējīgs uzdot jautājumus par cik tev šobrīd ir tikai viena vienīgā vēlēšanās: ieelpot. Tu līdīsi no ādas ārā lai tikai varētu ievilkt gaisu. Šajā procesā ir tavs iekšējais potenciāls un spēks. Bez jebkāda jautājuma, nosodījuma vai šķēršļiem… tikai viena vienīga vēlme, pirmējais spēks, kas kliedz pēc tā, ko tu patiesībā vēlies.

Ja tu tiešām savā dzīvē kaut ko vēlies manīt, tad tev šis process būs jāizjūt ar katru tava ķermeņa šūnu. Pamodini šīs karstās alkas savā iekšienē!

Koda KARSTĀ VĒLĒŠANĀS frekvence palīdzēs tev pastiprināt spēkus, lai tu varētu turpināt ceļu, neskatoties uz apkārtējās vides vajadzībām.

Es apzinu savas karstākās vēlēšanās un pielaižu tās sev klāt.

Comments

Gala Zolotukhina
Reply

А где же обычное видео с музыкой, дышать 3 раза, закрыть глаза???

Xmen
Reply
Svetlana Vdoveva
Reply

Пока только устная Благодарность! Надеюсь, в дальнейшем,смогу поддержать и финансово.

Ольга Килина
Reply

Благодарю!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website