Navigate / search

Pārpilnība

Viss, kas ir vajadzīgs, mūsu dzīvei uz zemes ir radīts pārpilnībā priekš ik viena no mums. Nereti mēs neesam gatavi to saskatīt un pieņemt, jo esam pieraduši uz dzīvi skatīties caur nepilnības prizmu. Mēs pieķeramies pierastām lietām un garantijām, baidoties palikt ar tukšām rokām.
Lasīt vairāk

Rebooting

Lasīt vairāk

KARMA

What is karma? A real-life game? And is it a blessing?
Lasīt vairāk

Guidance

Lasīt vairāk

APZINĀTĪBA

Pasaule, kura ir pilna ar cīņu, pretestību, konkurenci, tās pamatdevīze ir “katrs pats par sevi.” Mēs dzīvojam atdalīti un mums ir tieksme darīt visu patstāvīgi. Pat pašizziņas procesā, mēs domājam, ka mēs esam katrs pats pa sevi.
Lasīt vairāk

REUNIFICATION

You are being prepared for a meeting with your soul relatives. These are people who, in the first instance, seem to have little in common with you, but those with whom you subconsciously have made an appointment. Your meeting is predetermined. It is just a case of the right timing.
Lasīt vairāk

Inner Compas

Navigating by trusting what you feel deep within. Sometimes it’s the most illogical choices which eventually lead to where we really want to go.

The powerful geometric code of Inner compass helps you to better navigate to the ultimate destination in your life. Where you have been emotionally drawn to for a long time. It helps you to see the path towards your dream.
Lasīt vairāk

JŪTĪGUMS

Tu pacelies līdz tādam apziņas līmenim, kad sāc saņemt jaunus un jaunus impulsus. Tādā veidā paaugstinās tava jūtība uz ārējiem kairinājumiem: energijām, simboliem, zīmēm, priekšnojautām, citu cilvēku emocijām. Tas līdzinās stāvoklim, it kā tavi sajūtu orgāni ir tik sakairināti, līdz tādai pakāpei, ka tu smalkāk sāc uztvert pasauli un realitāti.
Lasīt vairāk

Inner Voice

We all know that little voice inside that tells us what we should and should not do. We often receive opposing messages, just as if we are limping on two thoughts. On the one hand you have the heart frequency: loving, positive and confident. This is the voice that tells you the truth and shows you the right way. Lasīt vairāk

MĪLĒT SEVI

Samierināšanās un pieticība, kā sarkans diegs rit cauri visai tavai dzīvei. Tu neuzdrošinies pacelt sevi augstāk par citiem, baidoties būt atstumts(a). Bieži tu atstum tos cilvēkus, kuri jūtās pārliecināti un pašpietiekami, jo viņi nodarbojas ar to, kas viņiem patīk un izdodās, dara to, ko mīl. Tas ir tāpēc, ka viņi aizskar tevī kaut ko ļoti īpašu, to zelta stīgu, kura tevī ir ļoti dziļi, dziļi, kuru tu gribētu sevī atbrīvot un atdzīvināt.
Lasīt vairāk

Frequency: Mastership | Mastery

All the fears and phobias that we know can lead back the six primary basic fears: rejection, illness, poverty, solitude, growing older and death. In the recognition and transcending of these fears lies the key to mastership.
Lasīt vairāk