Navigate / search

Santification

Recognize that you are Holy.
The frequency of ‘Sanctification’ want to remind you that you are the author of the history your life. It want to inspire you to save the past as an experience, that has brought you to this point. The point where you understand that you have an influence on your future. If you keep lingering in your past in a negative way, this negative energy will affect your future. This is your chosen path to grow. Be because of the momentum in our evolution, we can now act consciously, organize and co-create. Give yourself permission to admit your own greatness…
Lasīt vairāk

Shine

Connect the Universe within you to the Universe outside you: there is no difference. You are the Universe and let it shine through all your pores out with all that is (because that is you!)
Lasīt vairāk

Trinity

– Power to run the body & self-healing
– Wisdom to nourish the mind (the right use of the knowledge from the heart)
– Love to fulfill the destiny of the soul in conscious outer manifestation

The Trinity of love, wisdom and power is your soul’s connection to your Source and is your potential to become the fullness of your Higher Self.
Lasīt vairāk

ILLUMINATED HEART

Raise your heart’s vibration & create the life you desire.

We are being prepared for a leap in evolution. The individual will make space for the collective. Personal experiences will become shared experiences, in which our empathetic and telepathic powers develop themselves even further. In this way you come into contact even more with the ‘bigger we’.
Lasīt vairāk

Dance of The Sacred Masculine and Sacred Feminine Activation

Balancing and integrating masculine and feminine energies, achieving wholeness and unity.
Lasīt vairāk

The Sacred Masculine

Exploring and embodying the sacred masculine energy within, embracing strength and nurturing.
Lasīt vairāk

The Sacred Feminine

Embracing and embodying the sacred feminine energy within, embracing intuition and creation.
Lasīt vairāk

The Path

Sometimes you feel things even though your brain doesn’t understand it right away. In recent months, two new projects have emerged. The Oracle of God in which I was instructed to find the 33 stones connected to the 33 Goddesses.
Lasīt vairāk

TICĪBA SEV

Tev noteikti ir zināma sajūta, ka tev liekās, ka ar tevi patstāvīgi kaut kas notiek. Tu vairs nespēj kontrolēt pats(i) savu dzīvi, tāpēc, ka tavu dzīves gājumu patstāvīgi traucē cilvēki vai situācijas, kuras izsit tevi no līdzsvara.
Lasīt vairāk

LAIKA NOBĪDE

Liekas, ka laiks rit arvien ātrāk un ātrāk. Viss kustās tik ātri, ka veidojās sajūta,” ka aiz kokiem nevar redzēt mežu”. Zemes frekvences palielinās ar lielu ātrumu un tas bieži mūsos rada nemieru.
It kā mēs netiekam līdzi apkārt esošajiem notikumiem. Atlaid šo sajūtu, kad tev liekās, ka tev kaut kam nepietiek laika – laika ir pietiekoši. Tu jau esi nogājis(usi) garu ceļa posmu, tad nebaidies izdarīt pēdējos soļus.
Lasīt vairāk

Pāreja

Kad mēs izvēlamies pārmaiņas, tad var rasties grūtības pielaist sev klāt nezināmo. No vienas puses izaugsme un vēlme iet uz priekšu var kļūt par aizraujošu procesu, bet tai pat laikā, mums nav priekštata par ko mēs cīnāmies. Pieņemot drosmīgu lēmumu un neskatoties ne uz ko, mēs pilnībā tam atdodamies, pārejas posms mūs var nobiedēt, jo nav nekādas skaidrības kurā virzienā mēs dodamie un kur viņš mūs aizvedīs. Mēs nezinām, kāda ir mūsu biblotēka un kāda ir apkārt esošo cilvēku biblotēka (tai skaitā laulāto un bērnu).
Lasīt vairāk