Navigate / search

Janošs. Mans Stāsts

Bija 2003. gada novembris. Tobrīd man ne pārāk interesēja garīgums, enerģijas vai vibrācijas. Tomēr man bija daži jautājumi par dzīvi:

  • Kas es esmu?
  • Kāda ir visu lietu esības jēga?
  • Kāds ir manas dzīves mērķis?
  • Vai pēc manas nāves viss uz pasaules beigs pastāvēt?
  • Vai tādā gadījumā sanāk, ka viss ir pastāvējis velti?

Mani uzaicināja piedalīties īpašā meditācijā naktī no 8. uz 9. novembri. Nodomāju: nekas jau nenotiks, ja pamēģināšu. Es tikai pievienošos šai īpašajai meditācijai. Taču pēc tam sāka notikt dīvainas lietas.

Lasīt vairāk

Janoša darba metodes

Janošs dalās arkturiāņu enerģijā dažādos veidos:

Hologrammas

Hologramma ir tieša dominējošās enerģijas translācija. Hologramma, ko dēvē arī par kodu, atšifrē daļu mūsu apziņas. Katra hologramma sastāv no ģeometriskiem paterniem, kas saistīti ar hologrammas nozīmi. Noskaņojoties un koncentrējot skatienu hologrammas centrā, jūs pieslēdzaties tai savas patības daļai, kas ir ar to saistīta. Lasīt vairāk

432Hz a Healing Frequency

At one of our workshops with Daniel Rudakov we’ve told a story about healing power of music written on the 432 Hz frequency.

One of standards of ISO (International Standard Organization) regarding music writing and musical instruments adjustment says that it should be done at the frequency of 440Hz — as it is the main concert frequency. Thus all the music that we hear on the radio and TV has this frequency.

What do we choose: Love or Fear?

Ancient Greek manuscrips say: “Musical education is the most powerful weapon, because rhythm and harmony enter most deepest levels of human soul”.

We have 8 Hz difference, but 432 Hz — is the healing frequency, but 440 Hz — the depressing one.

First attempt to change frequency happened in 1884, but thanks to J.Verdi it wasn’t changed and ‘La’ adjustment at the 432 Hz level was named as “Verdi pitch” after that. Lasīt vairāk

Janošs: mēs visi esam Dieva atspulgs

Lasīt vairāk

Iedvesma

Kas mēs esam? Ko mēs šeit darām? Kāda ir mūsu eksistences būtība? Tieši šie jautājumi iedvesmoja Janošu mudināt cilvēkus atklāt to pašiem priekš sevis. Veids, kā darbojas pati dzīve, kļuva par galveno iedvesmas avotu viņa unikālajiem darbiem. Viņu motivēja apziņa, ka cilvēks ir spējīgs uz daudz ko vairāk, kā pierasts domāt. Tam dabiski sekoja jautājums: kā iegūt vairāk no savas dzīves? Lasīt vairāk

Par Janošu

2003. gadā Janošs atrod savu aizraušanos: viņš vēlas izmantot savu radošo potenciālu, lai radītu mākslas darbus. Un nevis vienkārši mākslu, bet tādu, kas skar cilvēkus un palīdz tiem saprast, kāda veida dzīvi viņi dzīvo. No šī brīža Janoša dzīvē notiek straujš pagrieziens. Neizskaidrotā veidā viņš sāk redzēt gleznas: trīsdimensionālas ideālu formu hologrammas. Viņš izlemj attēlot tās datorā un uzzina, ka vairākas no tām pēc formas atbilst apļiem labības laukos. Lasīt vairāk

Janošs, Latvija un sakrālā ģeometrija

Holandi un Latviju saista viena kopīga īpašība — atvērtība inovatīviem jaunu formu meklējumiem daiļradē. Šajā ziņā Holandei patīk revolucionāri eksperimenti, un Latvija, ņemot vērā jaunos virzienus, piešķir tiem pilnībā praktiskas īstenošanas formas, meklē harmonisku izskatu un realizē šīs jaunās idejas. Lasīt vairāk

Intervija ar Janošu radio “Serebrinij Dozdj” (RUS)

Intervija ar holandiešu mākslinieku-datorgrafiķi Janošu radiostacijā “Серебряный Дождь”. Krievijā, Barnaulā, 2011. gada februārī. Tulkojums – Aļona Staravoitova.

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

(Русский) Личностные трансформации и активации с Архангелом Михаилом и Арктурианцами

Lasīt vairāk

Janoša galerija Holandē

Apmeklējot Nīderlandi 2013. gada februāra vidū, Daņila ar ģimeni viesojās Janoša galerijā – vietā ar neparastu spēku un enerģiju … Laipni lūdzam virtuālajā ekskursijā!