Navigate / search

Par Janošu

2003. gadā Janošs atrod savu aizraušanos: viņš vēlas izmantot savu radošo potenciālu, lai radītu mākslas darbus. Un nevis vienkārši mākslu, bet tādu, kas skar cilvēkus un palīdz tiem saprast, kāda veida dzīvi viņi dzīvo. No šī brīža Janoša dzīvē notiek straujš pagrieziens. Neizskaidrotā veidā viņš sāk redzēt gleznas: trīsdimensionālas ideālu formu hologrammas. Viņš izlemj attēlot tās datorā un uzzina, ka vairākas no tām pēc formas atbilst apļiem labības laukos.

Tikmēr Janošs kļūst par iedvesmotāju neskaitāmiem cilvēkiem. Papildus lekcijām viņš māca, kā sajust enerģiju iedarbību. Ņemot hologrammas par pamatu, viņš atklāj radīšanas noslēpumu unikālā pieredzē – tekstu, attēlu un skaņas kombinācijā iedzīvina savu mākslu vibrējošu multimediju šovu veidā. Īpašu uzmanību pievēršot šai izpausmes formai, Janošs ceļo pa pasauli. Viņš ir pirmais holandietis, kas uzstājies ANO personāla priekšā galvenajā ANO mītnē Ņujorkā 2006. un 2007. gadā. Papildus tam, Janošs viesojas daudzās valstīs: Kanādā, Amerikā, Spānijā, Šveicē, Polijā, Krievijā un Austrālijā.

Janošs dalās ar savām zināšanām grāmatās, rakstos, sesijās un jauno mediju formātos. Tajos viņš pēta ģeometrijas ietekmi, izmantojot zinātnē, filozofijā, reliģijā un senlaika kultūrās atrodamo informāciju. Viņa darba mērķis ir iemācīt dzīvot dzīvi saskaņā ar savām izjūtām, saprast, ka ikviens no mums var piedzīvot daudz vairāk, nekā spēj iedomāties. Izmantojot savu patiesi radošo spēku, ir iespējams iemiesot visu, ko vēlaties.

«Mana māksla palīdzēs jums saprast, kas esat un kāda ir jūsu kaislība. Tā savieno jūs ar zemapziņu — to vietu jūsos, kurā radīšanas spēks ir maksimāls».

Janošs ir speciālists garīgo tradīciju gudrības nodošanā, izmantojot sakrālās ģeometrijas kodus, kas katrai personai ļauj sasniegt Apgaismību un Brīvību no ego ilūzijām, ko veido prāts, un paveikt to pēc iespējas īsākā laikā.

Visuma uzbūve slēpta ģeometrijā. Pasaule ieguva savu apveidu saskaņā ar noteiktu ģeometrisko formu un proporciju salikumu, kas ir pazīstama kā «Sakrālā Ģeometrija». Šīs proporcijas var atrast visā — sākot no šūnām cilvēka ķermenī līdz attālumiem starp zvaigznēm un planētām.

Mūsu ķermeņi tiek radīti pēc tiem pašiem principiem, un mūsu smadzenes automātiski atpazīst «Sakrālās Ģeometrijas» formas un figūras zemapziņas līmenī, kas ļauj piedzīvot spēcīgu personības transformāciju un ātri sasniegt vēlamo. Tas notiek, atmodinot gēnu daļas un šūnas, kas atrodas neaktivizētā stāvoklī vai nav pieejamas mūsu pašu radīto baiļu un barjeru dēļ.

Tādēļ pēc prezentācijas jūs sajutīsiet kvalitatīvas izmaiņas savā dzīvē. Tā ir jaunākā metode straujai personības attīstībai.

Seminārā notiekošo Janošs apzīmē ar daudzšķautņainu jēdzienu «Pieredze» (Experience). Tas ir savienojums, kas sevī iekļauj «Sakrālās Ģeometrijas» attēlus, enerģijas pilnus kodus, dziļus un katrai sociālai personībai, kas ir vērsta uz garīgu izaugsmi, aktuālus dzīves jautājumus, speciāli radītu ekspresīvu mūziku un tiešu enerģētisku darbu ar publiku semināros.

Šī visu pieejamo instrumentu kombinācija mūsu augstako «Es» sadarbībai dod iespēju paplašināt prātu, pilnībā atvērt savu iekšējo potenciālu, ieraudzīt savas uzvedības programmas un domāšanas modeļu būtību un palielināt spēju radīt tādu realitāti, kādu vēlamies. Šajā brīdī cilvēks Sadzīst un Saskaņojas ar Visuma enerģijām. Viņš sāk skanēt kā pats Visums un caur to iegūst izpratni par savu Ceļu šajā dzīvē, Veselību, Veiksmi un Pārpilnību.

Janošs: «Ikviens cilvēks – tā ir enerģija, tāpat kā pasaule ap mums. Ar izpratni, kā iespējams sazināties ar savām domām, vārdiem, bailēm un šaubām, jūs uzzināsiet, kā pārveidot negatīvo enerģiju pozitīvajā».

Virtuāla ekskursija pa Janoša galeriju Amsterdamā.

Comments

Бота Каримова
Reply

Благодарю!!!(:smile:)

Leave a comment

name*

email* (not published)

website