Navigate / search

ĀRPUS ROBEŽĀM

Tu atrodies ceļā uz kaut ko lielāku, nekā tu patiesībā esi. Katru reizi, kad tu savienojies ar savu pamatesību, tu ar katru reizi soli pa solim tuvojies savai pamatbūtībai. Sava iekšējā izaugsmes procesa rezultātā, ar katru reizi tu tuvojies savai garīgajai pasaulei. Esot šajā procesā un garīgajā stāvoklī, tu jūties brīvs un laimīgs un tevī veidojās sajūta, ka tu dodies mājup. Tas ir īslaicīgs atāvoklis, kurš vistīrākajā veidā parāda, kas tu esi, kāda ir tava pamatbūtība. Bez rāmjiem, bez ierobežojumiem, bez sabiedrībā uzliktajām klišejām.

Atgriežoties realitāte, fiziskajā vidē, tevī ir skumjas pēc šīs tavas iekšējās brīvības sajūtas. Tu vairs nevari būt tu pats, jo tev ir jāadaptējās apkārtējā vidē, realitātē, tev ir jāatbilst tam, ko no tevis gaida apkārtējie. Tādā veidā jaunā enerģija nespēj plūst caur tevi brīvi un nepiespiesti, jo tu aizturi viņu sevī un nelaid uz āru. Ar laiku šīs enerģijas kļūs ļoti daudz un tev nebūs vajadzība viņu uzkrāt, jo tev īsti nav ko ar to darīt.

Izej ārpus saviem rāmjiem un ierobežojumiem un parādi apkārtējiem, ka tu esi cits, tevī ir kaut kas jauns, kaut kas skaists un netverams, ka tu esi iekšēji izaudzis. Izej ārpus kauna, baiļu un nedrošības robežām, kuras tevi notur zināmos stereotipos un ierobežojumos, parādi, ka tu esi cits. Parādi, ka tevī ir jauna patiesība, nevis vārdiskā un emocionālā, bet enerģētiskā caur kuru, tev nevienam nav nekas jāstāsta un jāpierāda.

Koda ĀRPUS ROBEŽĀM frekvence palīdzēs tev iziet ārpus veciem aizspriedumiem un rāmjiem un dos tev iespēju būt pašam lai arī kur tu nebūtu. Manām iespējām un spēkam nav robežu.

Manām spējām nav robežu.

Comments

Charles
Reply

<3

Евгений
Reply

Благодарю!

Ольга
Reply

Благодарю!!!(:smile:)

Natalya Tarasenko
Reply

Спасибо!

Эдие
Reply
Наталья Рогашкова
Reply

Спасибо! Очень красиво! Скажите, а маленького красного шарика в левой нижней красной гирлянде и такого же справа и тоже внизу почему-то не хватает…

Лидия Додонова
Reply

Янош, благодарю!

нина
Reply

Счастлива принимать благодать кодов, дарованных всем людям Планеты Земля без исключений и ограничений! БЛАГОДАРЮ за ВСЕ!!!!

мари
Reply

Здравствуйте! не знала куда написать… Я творческий человек и совершенно не уживаюсь в социуме..плюс меня преследуют неудачи и многие трагические события не смогла пережить до сих пор. Это связанно с кармой? И как можно это исправить, избежать кармических уроков. Или, может, Бог от меня чего то требует особенного в этой жизни? Живу в постоянном страхе нищеты, воспитываю сына одна. И только когда рисую картины и тому подобное…я могу забыть о реальности в эти моменты! Что я делаю не так? Вроде стараюсь следовать духовному пути..но всегда остаюсь нищей и безуспешной. Может новые энергии, приходящие на Землю в данный период) исправят ситуацию?..

Константин
Reply

Здравствуйте, только вы можете все исправить), отключить ум и полностью отдаться Богу, своей душе, безусловно любить все во круг и вы увидите что все в мире и есть счастье и любовь.

Светлана
Reply

Благодарю

Yulia
Reply

Благодарю!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website