Navigate / search

ĀRPUS ROBEŽĀM

Tu atrodies ceļā uz kaut ko lielāku, nekā tu patiesībā esi. Katru reizi, kad tu savienojies ar savu pamatesību, tu ar katru reizi soli pa solim tuvojies savai pamatbūtībai. Sava iekšējā izaugsmes procesa rezultātā, ar katru reizi tu tuvojies savai garīgajai pasaulei. Esot šajā procesā un garīgajā stāvoklī, tu jūties brīvs un laimīgs un tevī veidojās sajūta, ka tu dodies mājup. Tas ir īslaicīgs atāvoklis, kurš vistīrākajā veidā parāda, kas tu esi, kāda ir tava pamatbūtība. Bez rāmjiem, bez ierobežojumiem, bez sabiedrībā uzliktajām klišejām.
Lasīt vairāk

Pārpilnība

Viss, kas ir vajadzīgs, mūsu dzīvei uz zemes ir radīts pārpilnībā priekš ik viena no mums. Nereti mēs neesam gatavi to saskatīt un pieņemt, jo esam pieraduši uz dzīvi skatīties caur nepilnības prizmu. Mēs pieķeramies pierastām lietām un garantijām, baidoties palikt ar tukšām rokām.
Lasīt vairāk

Seksualitāte

Neviena tēma uz pasaules nav tik aizspriedumaina kā seksualitātes tēma. Tā ir visnoslēpumainākā tēma, kura dara mūs jūtīgus pret apkārtējo vidi. Doma vien, ka kāds uzzinās par tavām seksuālajām vēlmēm, kuras tu sevī nēsā un sajūtas, kuras tu pie viena arī izjūti, tevī ievieš šausmas, kļūstot par katastrofu it sevišķi tad, kad šī tēma nokļūst publiskajā telpā. Un viss tas par spīti tam, ka seksuālā enerģija ir spēcīgākā no enerģijām, kuru cilvēks ir spējīgs izjust.
Lasīt vairāk

Anchoring

You make a jump in your personal development. New inspiration and experiences have lifted you to the next level. But then it happens: a relapse. You find yourself in situations that you thought you left behind. It’s almost like all the wonderful progress that you made has vanished. You don’t know yourself anymore, and it seems like everything is against you. And then the old patterns come back. The ones you thought you released because of all the internal work you’ve done. Lasīt vairāk

Aktivācija: Seksualitāte

Seksualitāte ir visspēcīgāka enerģija, ko cilvēks var piedzīvot. Tas ir Augstākās Esamības Stāvokļa katalizators un lielākais stimuls mūsu pašapziņai, pašnovērtējumam un kreativitātei. Ikviens, kurš prot atraisīt seksuālo spriedzi, glabā atslēgu pie patiesas brīvības. Tāpēc, lūdzu, esiet apzināti savās sajūtās par seksualitāti.

Frekvence Seksualitāte atver kanālu seksuālai enerģijai, radot lielāku iespēju brīvai mīlestības un dzīves spēka plūsmai.

Perspektīva

Dzīve būtu garlaicīga, ja tā mums nepiespēlētu dažādus izaicinājumus. Neveiksmes mums ir nepieciešamas priekš uzvarām, bet kļūdas – lai no tām mācītos. Kad ir pienācis pārdzīvojuma brīdis, pats grūtākais ir saglabāt pozitīvu attieksmi. Neskatoties uz to, ka mēs zinām, kāda pieredze mums no konkrētā notikuma ir jāapgūst, mēs tik un tā izvēlamies uz to neskatīties. Mums ir tiesības par to dusmoties, bet jāuzmanās no pašpārmetumiem un sevi veltīgi nesodīt.
Lasīt vairāk

Aktivācija: Atklāšanās (RUS)

Ir pienācis laiks iznākt gaismā, parādīt, kas jūs esat īstenībā, izteikt savu patiesību, aizmirstot bailes no atraidījuma.

ATLĀSME

Lai cik ilgi nepastāvētu cilvēku rase, tik dzīves saturā ir raksturīgi pacēlumi un kritumi. Mūsu izaugsme notiek tajos brīžos, kad ir vajadzība adoptācija jaunā vidē – tajā arī ir civilizāciju pamata evolūcija. Pat tagad tas notiek, un daudz biežāk nekā agrāk. Tikai mēs atsakāmies to atdzīt. Mums liekās, ka viss ir laicīgs un vētra beigsies pati par sevi. Mūsu optimisms nav līdzvērtīgs masu saziņas līdzekļiem: ziņas par dramatiskajiem notikumiem spiežas ārā pa visām vīlēm, radot mums šausmu, varmācības un katastrofu ainas. Šo visu nevar ignorēt un apiet. Drāmas valda visur: ikdienā televīzijā, presē, darbā, ģimenēs, ielās, visā vidē, kurā tu dzīvo.
Lasīt vairāk

DROŠĪBA

Drošība – tas ir kaut kas vērtīgs pie kura mēs pieturamies visu dzīvi. Mēs bieži šo sajūtu meklējam citos: draugos, ģimenē, partnerattiecībās, cilvēki, kuri ap mums rada aizsardzības zonu, kura garantē mums stabilitāti. Ja mēs uzliksim sev pārāk daudz ierobežojumus un aizsardzības, tā mums var būt kaitējošas. Pat tad, ja mēs jūtam, ka daudzas attiecības mums atņem pārāk daudz spēku, mēs tik un tā esam ar mieru pakļauties daudziem cilvēkiem.
Lasīt vairāk