Navigate / search

ATDZIMŠANA

Mēs visi mirstam, lai piedzimtu no jauna. Nāve, tā ir tēma, par kuru lielam vairumam cilvēku ir grūti runāt. Tai pat laikā, tā ir daļa no mūsu dzīves. Mums visiem ir jānomirst, lai varētu turpināt savu ceļu nākamajā dzīvē, dzīvē ar jaunām iespējām satikt sevi un iegūt jaunu pieredzi no jauna. Kāpēc to ir tik grūti izdarīt.

Iemesls visticamāk slēpjas tajā, ka mums ir grūti šķirties no mīļotiem cilvēkiem un pierastiem aspektiem mūsu dzīvē. Mēs baidāmies no nezināmā, kas mūs gaida. Nav viegli pieņemt to, par ko nav nekādu zināšanu. Patiesībā jau mēs to esam piedzīvojuši daudzas reizes pagātnē. Nāve – tā ir patiesībā ir samierināšanās un uzticēšanās tam, ka tu nokļūsti tur, kur tev patiesībā ir jābūt. Tas ir salīdzināms ar kāpura pārtapšanu par taureni.

Kāpura pārtapšana taurenī notiek šajā paša dzīvē un dimensijā. Mums – cilvēkiem sākotnēji, šajā dimensijā, ir jānomet materiālais apvalks, lai atdzimtu kā taureņi nākamajā dimensijā. Varbūt šī metafora dos iespēju labāk izskaidrot nāvi. Vai galu galā tas mums liks samierināties ar to, lai nonāktu pie mūžīgās dzīves apziņas. Varbūt tā nav slikta ideja, paskatīties uz nāvi citādāk, nekā mēs to esam darījuši līdz šim. Vai mēs patiešām kaut ko zaudējam? Mūsu mīļotie vienmēr ir mūsu sirdīs. Tuvāk vairs nav iespējams.

Koda ATDZIMŠANA frekvence palīdzēs tev atlaist visu veco. Tā palīdzēs tev iepazīties ar visu jauno, radot iespēju pierast pie jaunās realitātes.

Es atlaižu visu veco, kas ir novecojis un koncentrējos uz jauno realitāti.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website