Navigate / search

ATLĀSME

Lai cik ilgi nepastāvētu cilvēku rase, tik dzīves saturā ir raksturīgi pacēlumi un kritumi. Mūsu izaugsme notiek tajos brīžos, kad ir vajadzība adoptācija jaunā vidē – tajā arī ir civilizāciju pamata evolūcija. Pat tagad tas notiek, un daudz biežāk nekā agrāk. Tikai mēs atsakāmies to atdzīt. Mums liekās, ka viss ir laicīgs un vētra beigsies pati par sevi. Mūsu optimisms nav līdzvērtīgs masu saziņas līdzekļiem: ziņas par dramatiskajiem notikumiem spiežas ārā pa visām vīlēm, radot mums šausmu, varmācības un katastrofu ainas. Šo visu nevar ignorēt un apiet. Drāmas valda visur: ikdienā televīzijā, presē, darbā, ģimenēs, ielās, visā vidē, kurā tu dzīvo.
Lasīt vairāk

Sinhronitāte

Sinhronitāte ir zīmju pamanīšana ikdienā. Ja tev šķiet, ka tavas sajūtas vai notiekošais ir nejaušība, tad zini, ka tu esi uz pareizā ceļa. Tā ir zīme, ka tava enerģija piesaista gadījumus atbilstoši tavām vēlmēm. Sinhronitāte var izpausties arī kā izvēles brīži un Visuma norādes par tālāk ejamo ceļu. Sinhronitāte ir karte, kas norāda uz tavu atrašanās vietu un virzienu, kurā tu ej. Apstājies un palūkojies, kas notiek tev apkārt, lai tu varētu izdarīt pareizo izvēli un virzīties tālāk.

Frekvence „Sinhronitāte” palīdzēs ieraudzīt zīmes tavā ceļā, lai turpmāk tu izdarītu apzinātas izvēles vai nepieciešamības gadījumā mainītu savu izvēli.

Lai tev brīnišķīga nedēļa!