Navigate / search

Janoša autorraksts “Darbības spēks”

Tie, kuri jau ir pazīstami ar manu daiļradi, zina, ka ikviena hologramma ietekmē konkrētu mūsu zemapziņas daļu. Es tos saucu par kodiem, jo tie palīdz atšifrēt cilvēkā apslēptu informāciju. Katrs kods satur noteiktas frekvences informāciju jeb, konkrētāk sakot, vibrācijas enerģiju, kura rezonē ar mūsu maņām. Šajās slejās par pēdējiem kodiem es aprakstu savu pieredzi saistībā ar frekvencēm. Ik mēnesi es ņemu kodu, kas man tajā brīdī ir aktuāls, un dalos ar savu viedokli par aktuālajiem notikumiem šīs tēmas kontekstā.

Darbības spēks

Darbības spēks. Pēdējās nedēļās esmu par to daudz domājis. Laiku pa laikam man vairākkārt nācās saskarties ar līdzīgām situācijām, un es jutos iestrēdzis. Esmu pamanījis, ka ir beidzies laiks, kad mēs varējām pārdomāt un analizēt notiekošo, un šobrīd nozīme ir tikai tam, vai tu vari vai nevari uzņemties atbildību un darīt to, kas jādara. Runājot pavisam atklāti, dažbrīd tā rīkoties bija patiešām grūti: man nācās turēt mēli aiz zobiem mīļā miera labad vai arī es novērsos no situācijas. Lai gan ik reizi es sapratu problēmas cēloni un zināju veidu, kā es to varu atrisināt, taču drosmīgi paust savu viedokli un rīkoties bija pavisam kas cits. Teikt to, ko tu domā, un to, kas patiešām ir jāpasaka, zinot, ka kāds cits tiks sāpināts, nav viegli. Atzīstu, ka nebija viegli, taču, atskatoties pagātnē, man patika saskarties ar izaicinājumiem manā ceļā.

Dīvaina sajūta

Domāju, ka daudziem no mums, kuri apzinājās notiekošo, pagājušais gads bija īpašs. Man personīgi tas bija maģisks, bet emocionāli ne vienmēr bija viegli. Kad sapratu to, ka man ir jāuzticas savai intuīcijai, nevis loģiskajai domāšanai, izaugsmes process kļuva sarežģītāks. Es arvien biežāk sāku šaubīties, pat pieņemot ikdienišķus lēmumus. Es bieži citiem teicu: „Pastāv atšķirība starp zināšanu un jušanu.” Uzdrošinos apgalvot, ka šī tēze ietver visus 2012. gada notikumus, jo tikai mūsu ziņā bija tas, vai mēs atklāsim paši sev atšķirību starp jušanu un zināšanu.

2013. gads jau ir sācies, un es jūtu pilnīgi citādu enerģiju. Just un zināt ne tuvu vairs nav tik interesanti kā agrāk. Piemēram, pēdējā laikā cilvēki dalās savos ieskatos un emocijās, izrādīdami savu ievainojamību, bet pēc tam nekas daudz nemainās. Es pats to novēroju arī savā ikdienā; runāšana neko daudz neatrisina. Man pat ir jāpiedomā, lai es nesāku tukši runāt un pagarināt procesu. Acīmredzot plika runāšana vairs nav risinājums. Tiesa, runāšana sniedz atskaites punktu par pašreizējo situāciju un iespēju atvieglot nastu, bet tas arī viss. Man tas šķiet dīvaini, zinot, ka pagājušogad es ieguldīju tik daudz pūļu, mācīdamies runāt no sirds. Ikreiz, kad es to darīju, es jutos kā uzvarētājs. Cik brīnišķīgi bija izrādīt savu ievainojamību! Ikreiz es jutos atbrīvots un pacilāts. Manas izaugsmes process paātrinājās, taču 2012. gada pēdējās nedēļās nebija tik daudz spilgtu svētlaimes brīžu. Mani atkārtoti piemeklēja jau zināmi scenāriji, un man nācās ar tiem saskarties vēlreiz. Bailes, noraidījums, šaubas un vilšanās – tās pašas emocijas un pieredze. Sarunās ar citiem cilvēkiem apstiprinājās tas, ka viņi piedzīvo to pašu, ko es, un man tas sāka apnikt. Nekas nemainījās. Kāpēc? Kāpēc man ar sevi bija konflikts pēc konflikta? Es tur jau esmu bijis, redzējis, darījis; kas vēl nav izdarīts?

Viss mīļā miera labad?

Par laimi, es nedaudz tiku izkustināts no šī stāvokļa laikā, kad radīju kodu „Darbības spēks”. Kad darbs pie koda veidošanas bija pabeigts, es jutos lepns – tas bija vēl viens nestandarta kods, bet vienlaikus arī zināju, ka kaut kam drīzumā jānotiek; it kā šā brīža enerģija būtu savērpusies tā, lai es pilnīgi noteikti saskartos ar izaicinājumiem. Arī manā apkārtējā vidē ar cilvēkiem notika kaut kas līdzīgs. Man kļuva skaidrs, ka kaut kas ir sācies – jaunas pieredzes vilnis, kas nes mūs tuvāk savas būtības kodolam.

Nepagāja ilgs laiks, kad manas sajūtas apstiprinājās. Pret mani nostājās vairāki cilvēki, un daži savu pretestību pat izrādīja tik spēcīgi, ka man bija jāieņem noteikta aizsardzības pozīcija. Es nebūt neesmu no tiem valdonīgajiem un sīkstajiem tipāžiem, bet man vairākas reizes bija skaidri un gaiši jāpauž savs viedoklis un jāpaliek pie sava. Tādējādi mans darbības spēks bija pakļauts grūtākajam pārbaudījumam, kāds man var būt. Jau kādu laiku jutu, ka daži cilvēki kavē manu darbu un ikreiz, kad man bija iespēja pateikt viņiem taisnību, es to neizdarīju mīļā miera labad. Taču dzīvē pienāk brīdis, kad vienīgā izeja ir nepiekāpties un paust skaļi savu patieso viedokli, lai cik tas būtu grūti. Dažkārt nākas noraidīt vai pievilt kādu aiz mīlestības, lai abām pusēm šis process varētu turpināties. Ir sāpīgi pieņemt šādu lēmumu, bet, kad tu zini un jūti, ka cita ceļa nav, tad tas ir vienīgais, ko tu vari darīt.

Tomēr bija arī tādi brīži, kad es gribēju rīkoties tad, kas tas nemaz nebija nepieciešams, it kā ar šādu rīcību kompensēdams par tiem brīžiem, kad man patiešām vajadzēja rīkoties. Arī tas ir jāpazinās, jo rezultāts var radīt nepatīkamas sajūtas. Ar vārdiem gribēsies izkustināt aisbergu, bet atceries to, ka darbības spēks slēpjas mazās lietās. Spert mazus soļus, lai turpinātu izaugsmi. Izdarīt to, kas pārāk ilgi jau ir atlikts. Pabeigt iesākto un solīto. Runa ir par atbildes reakciju uz tavām vēlmēm un runāšanu no sirds.

Tā ir tava patiesā būtība…. bez nosacījumiem.

Vairāk nav jāšaubās

Pirms sāku rakstīt šo sleju, saņēmu ļoti interesantu informāciju par jauno ciklu, kas sākās pagājušā gada beigās. Šobrīd mēs esam pārejas procesa vidū. Mūsu pagātnes pieredze bija saistīta ar dualitāti. Mēs atzīstam to, ka esam pieraduši izdarīt izvēli katrā situācijā. Kolīdz mums nav šādas iespējas, mēs ātri vien apjūkam. Katrai lietai ir otra monētas puse, un, tikai aptverot abas monētas puses, rodas līdzsvars, kas mums ir nepieciešams, lai uztvertu realitāti. Citiem vārdiem sakot, visam ir sava pretējā puse. Mans padomdevējs Saïe dalījās ar mani šādā informācijā:

„Dualitātes enerģētiskais lauks apkārt zemeslodei mainās. Sagatavošanās jaunajām vibrācijām, kas sniegs jums mīlestību un harmoniju, ir katras individualitātes ziņā. Dualitāte bija nepieciešama, lai jūs varētu iepazīt sevi, izejot cauri dažādām pieredzēm. Tādā veidā jums tika piedāvāta iespēja novērtēt pieredzi, ko sniedz dzīve cilvēka ķermenī. Taču problēma ir tajā, ka daudzi nespēj sevi atbrīvot no šīs enerģijas. Viņi zemapziņā tic, ka viņiem ir jācieš, lai piedzīvotu izaugsmi, taču šajā jaunajā laikmetā tas tā vairs nav. Vairāk nav jāšaubās, jo palēnām jūs pāraugat dualitāti. Līdzsvars bija jūsu pamats, un ārkārtējas situācijas bija jūsu pārbaudījums.

Tagad ir laiks atklāt sev patiesību un izvēlēties, vai tu vēlies savienoties ar bailēm vai mīlestību.”

Mums ir jāpāraug dualitāte, lai varētu īstenot savus sapņus. Tas nav tik vienkārši izdarāms, jo beigu beigās mēs esam „ieprogrammēti” savienoties ar pretējiem poliem. Šajā ziņā uzvara vienlaikus var nozīmēt arī kaut kā zaudēšanu. Kāpēc nebūt pirmajam un pierādīt pretējo? Uzdrošinies būt atšķirīgs, domāt citādāk un saki sev, ka ciešanu laiks ir beidzies! Izvēlies laimi, mīlestību un harmoniju, un rūpējies par līdzcilvēkiem! Drāma ir ne vairāk un ne mazāk kā „programmatūra”, kuras darbības ierobežojumus tu vari apiet. Tikai tu vari izvēlēties brīdi, kad to darīt. Kāpēc ne tagad?

Beidz čīkstēt, vienkārši dari!

Esmu par to pārliecināts: darbības spēks ir mūsu jaunais izaicinājums. Šajā slejā esmu vairākas reizes izmantojis šo vārdu, un man tas ir uz mēles katru dienu, bet, godīgi sakot, mana pieredze ir tāda, ka patiesam darbības spēkam nav nepieciešams paskaidrojums. Šajā jaunajā laikā spēks neslēpjas tajā, cik interesanti vai skanīgi tiek veidoti vārdu savienojumi. Mēs visu zinām un jūtam. Mums neviens nevar pateikt kaut ko jaunu, un savā pagātnes pieredzē mēs varam atrast savu sajūtu saknes. Daudz interesantāk ir pajautāt sev: ko mēs ar šo informāciju iesāksim? Ko mēs uzņemsimies darīt, lai piepildītu savus sapņus? Mēs varam teikt un solīt tik, cik mums tīk, bet, atliekot darāmo, nekas nenotiks, un atkārtosies vecie scenāriji.

Uzticieties savai zināšanai un sajūtām! Bija vajadzīgs pietiekami ilgs laiks, kamēr tu iemācījies izmantot savas antenas, tāpēc uzgriez tās uz pareizās frekvences un lieto! Izdarīt izvēles un pieņemt lēmumus ir tik brīnišķīgi, pat ja tev šur un tur gadās paklupt. Runājot par sevi, es esmu uz pareizā ceļa, un, lai gan ne vienmēr ir viegli, jūtu, ka palieku arvien stiprāks. Tas viss tikai tāpēc, ka es sev regulāri saku: „Beidz čīkstēt, vienkārši dari!” Tādā veidā es pārstāju izdzīvot vienus un tos pašus procesus, pārstāju ieguldīt pūliņus zināšanu izmantošanā un emociju atsvaidzināšanā. Tā bija brīnišķīga pieredze, un nu varu teikt, ka darbiņš ir padarīts. Es labāk dodu priekšroku tam, ka mani pārsteidz viss jaunais, kurp mani virza šī jaunā enerģija. Lai kas arī bija tas cietais rieksts, kuru bija grūti pārkost 2012. gadā, šobrīd šķiet, ka tas ir atrisināts, jo es vienkārši esmu izvēlējies pārtulkot savu sajūtu signālus un intelektu, pārvēršot tos rīcībā.

Ceru, ka iedvesmoju tevi izdarīt izvēles, lai arī cik mazas tās būtu. Vienkārši sāc to darīt, izveido sarakstu vai plānu un skaties, kas mainās pēc tam, kad esi sācis rīkoties. Neatliec lietas, kuras ir izdarāmas uzreiz, jo tās var daudz ko mainīt. Ir īstais laiks ieņem nostāju un pateikt sev: „Tagad es darīšu to, ko es vienmēr esmu gribējis izdarīt!” Izbaudi savu radīto pasauli un radi to, kas tev visvairāk patīk! Novēlu tev veiksmi šajā procesā!

Rīcība sadala mūsu dzīvesstāstu nodaļās.

No sirds uz sirdi,

Janošs

Comments

Elenka
Reply

благодарю Яноша, переводчиков и всех людей, которые помогают ему …

Марина Кузнецова
Reply

Только пять минут назад, я подумала, что-то у меня действий не хватает. Я много болтаю и рассуждаю, но плоды это не приносит, а остается только пустота и чувство не удовлетворенности. Да чувствование это отлично, эмоции это классно, все это дает ощущение своей значимости, но это палка о двух концах или как пидали газа и тормоза нажатые одновременно, поэтому и получается пустота. Надо что-то делать, пусть самое маленькое, надо раскачать энергию и привести ее в движение, и тогда колесо действий само закрутится по энерции. Так, так, с чего бы начать? Что бы такое сделать для себя любимой? Ага! А пойдука я уберусь в квартире, а потом глядишь и еще что-нибудь придумаю!)))

А какое будет ваше – действие? )))

Спасибо Янош! Опять в десятку!)))

Ольга Рухтурак
Reply

Благодарю, Янош. Я это хорошо знаю, но Твоё подталкивание очень вовремя. Хоть и устала, иду работать.

Svetlana Crystals
Reply

Осмелилась быть другой, осознанно наблюдаю и выбираю счастье, любовь и гармонию!Получаю удовольствие от собственного творения и создаю пространство радости вокруг себя!Благодарю,Янош!

Нина Киктеева
Reply

Благо Дарю!

Фатима Салбиева
Reply

БЛАГОДАРЮ!!!

Лариса
Reply

Благодарю, Янош. Созвучие – полное. такое чувство, что не читаешь, а льётся изнутри тебя, что это ты сама себе и говоришь. Согласна с каждым чувством, с каждым словом.

bika
Reply

Янош,Благо Дарю!Ты -СУПЕР УЧИТЕЛЬ!

Ирина Рябинская
Reply

Янош,Благодарю!Вы даете надежду людям!!

Татьяна Полева
Reply

Янош,благодарю! Приняла всем сердцем.У меня есть такое.откладывать на потом,буду исправляться.Спасибо!!!

djemma
Reply

Blagodaryu Vas Janosh Vı prosto prelesty!!!

djemma
Reply

Ya poluchayu blajenstvo ot vashıh kodov risunkov!

Наталья Селищева
Reply

благодарю! от души!!!!!!!

Жанна Артемова
Reply

БЛАГОДАРЮ …..и УДАЧИ ВСЕМ НАМ!!!!…….:))

Жанна Артемова
Reply

…..единственное, что сейчас важно — это наша способность брать на себя ответственность и делать то, что необходимо.

Юлия Линева
Reply

Благодарю , , все именно так!)

Leonora Shparyova
Reply

Ьлагодарю! Да, всё так и происходит! Важно это всё понимать!

Ирина Клековкина
Reply

C благодарностью чувствую Вас

Весна
Reply

Благодарю. для меня действие очень тяжело. наверное это мой урок. Когда есть поддержка свыше тогда все получится.

Ирина
Reply

БЛАГОДАРЮ !!!! СУПЕР !!!! КАК ВСЕГДА !!!

татьяна . Тихомирова
Reply

благо дарю с любовью!

Cdtnkfyf
Reply

Благодарю за ценную, такую понятную информацию !!!

Роман Шакиров
Reply

Благодарю !!!!!!!!!!

Ирина
Reply

БЛАГОДАРЮ !!!!!!!!!!!!!!!!

Tatiana Shahmatova
Reply

БЛАГОДАРЮ!!!

Марина Бурова
Reply

Благодарю!!!!!!!!!!!!Радость и Любовь!!!!!!!!!От сердца к сердцу!!!(:smile:)

Елена
Reply

Вдохновляет!!! Благодарю:)))

Таскира Негамаева
Reply

Благодарю.

Ольга Матвеева
Reply

вдохновляюще!! БлагоДарю!

Anonymous
Reply

Благодарю

Лиза
Reply

Благодарю

Leave a comment

name*

email* (not published)

website