Navigate / search

Janošs. Mans Stāsts

Bija 2003. gada novembris. Tobrīd man ne pārāk interesēja garīgums, enerģijas vai vibrācijas. Tomēr man bija daži jautājumi par dzīvi:

  • Kas es esmu?
  • Kāda ir visu lietu esības jēga?
  • Kāds ir manas dzīves mērķis?
  • Vai pēc manas nāves viss uz pasaules beigs pastāvēt?
  • Vai tādā gadījumā sanāk, ka viss ir pastāvējis velti?

Mani uzaicināja piedalīties īpašā meditācijā naktī no 8. uz 9. novembri. Nodomāju: nekas jau nenotiks, ja pamēģināšu. Es tikai pievienošos šai īpašajai meditācijai. Taču pēc tam sāka notikt dīvainas lietas.

Pēc trīs nedēļām pēkšņi es sāku redzēt tēlus. Ģeometriskus rakstus hologrāfiskā veidolā visdažādākajās krāsās. Tas bija tik neparasti, tāpēc es to joprojām atceros. Taču tanī pašā laikā man bija sajūta, ka ir jāzvana ārstam, jo tas nebija normāli. Lai gan jāatzīst, ka viss notiekošais iekšēji man šķita pieņemams.

Pēc tam es sāku atveidot redzētos attēlus datorā. To darīdams, es sāku relaksēties. Jutu, ka savienojos ar konkrētu enerģijas plūsmu. Jutos līdzsvarā ar savu būtību. Jutu, ka šie tēli man kaut ko grib pavēstīt, bet es vēl nemācēju nolasīt to nozīmi.

Kad savā datorā biju izveidojis sešus vai septiņus redzētos attēlus, es pēkšņi izdzirdēju balsi. Nodomāju, ka ir pēdējais laiks doties uz slimnīcu. Taču šī maigā balss mani ieintriģēja. Tā man izskaidroja, kādam nolūkam šie attēli ir paredzēti. Viņš tos sauca par kodiem, kas ir domāti mūsu apziņas aktivizēšanai. Jutos ieintriģēts. Lai arī man īsti nebija skaidrs, ko es ar tiem varu iesākt, bet es noteikti jutos ieinteresēts. Jo īpaši tad, kad balss man atklāja to, ka neesmu vienīgais, kurš rada šādus kodus. Tie parādās arī citādā veidā.

Pāris nedēļas pēc tam, kad tiešsaistē biju publiskojis kodus, kas man joprojām šķita kā vienkārši māksla, saņēmu vairākas pārsteidzošas atbildes. Balsij bija taisnība. Kodi bija labības lauki ar piktogrammām. Apļi labības laukā.

Ak, balss! Tagad es mūsu sarunas uztvēru nopietni. Balss īpašnieks sevi sauc par Saïe. Viņš ir daļiņa no enerģiju grupas, kas sevi dēvē par akturiāņiem jeb apļveida piktogrammu radītājiem.

Ģeometrisko rakstu nolūks manos kodos un laukumos ir iedvesmot cilvēkus sasniegt augstāku apziņas līmeni. Vadīt mūs uz Tīras Būtības stāvokli bez vērtējuma vai bailēm no atraidījuma, lai mēs varētu paust savu patieso būtību. Ar šiem kodiem vēlos ikvienu iedvesmot augstākās apziņas aktivizēšanai.

Comments

Ирина Б
Reply

Спасибо

Leave a comment

name*

email* (not published)

website