Navigate / search

JŪTĪGUMS

Tu pacelies līdz tādam apziņas līmenim, kad sāc saņemt jaunus un jaunus impulsus. Tādā veidā paaugstinās tava jūtība uz ārējiem kairinājumiem: energijām, simboliem, zīmēm, priekšnojautām, citu cilvēku emocijām. Tas līdzinās stāvoklim, it kā tavi sajūtu orgāni ir tik sakairināti, līdz tādai pakāpei, ka tu smalkāk sāc uztvert pasauli un realitāti.

Ar šo paaugstināto jutību nāk līdzi arī atbildība, jo tādā veidā, ātrāk par citiem tu vari līdzdarboties noteiktās situācijās, paredzēt incedentus un būt gatavs atbildes darbībām. Tev ir jāsaprot, ka savu jutību vajag izrādīt, nevis no tās vairīties. Neviens no tā nebūs ieguvējs, ja tu noklusēsi tajā mirklī, kad tava intuīcija saka darboties. Saņemies un esi gatavs izrādīt savu jūtīgumu, godīgi daloties ar to, ko jūti. Citiem tas var nākt pa labu un ja tava tālredzība nāk no sirds, tu vienkārši ar to nevienu nevari aizvainot.

Koda JŪTĪGUMS frekvence dos tev iespēju būt daudz tālredzīgākam, pateicoties tam, tu varēsi izkāpt no apkārt esošās pasaules.

Es paļaujos uz savām sajūtām un tiem impulsiem, kurus saņemu.

Comments

Екатерина
Reply

Очень очень красиво! Благодарю Вас сердечно!!!!!

Anonymous
Reply

Установила этот код себе как обои на телефон, второй день залипаю на нее – это так красиво и проникновенно, что все слова меркнут!!! БЕЗМЕРНО БЛАГОДАРЮ!!!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website