Navigate / search

Mūsu starts 27. oktobrī

Sveicam visus semināra „Jauna cilvēka piedzimšana” dalībniekus un visus, kas ir reģistrējušies mājas lapā janosh.lv!

27. oktobrī kino galerijā „K-Suns” bija sapulcējušies tieši 50 cilvēki, lai piedzīvotu iedvesmojošo, dziļo un transformējošo pieredzi „Sevis Radīšanas potenciāls” seminārā. Katru reizi, ierodoties valstī, kurā notiks seminārs vai treniņš, Janošs noskaņojas uz konkrētās pilsētas enerģijām, lai sniegtu tieši to informāciju un pieredzi, kas nepieciešama semināra dalībniekiem, gan pašai pilsētai. Pēc ierašanās Rīgā Janošs nolēma mainīt semināra tēmu uz „Jaunā cilvēka dzimšana”, jo tieši šis seminārs izrādījās vairāk piemērots Latvijai un enerģijām, kas šobrīd valda uz Zemes. Lai pilnībā pieņemtu jaunās enerģijas un ieietu Jaunajā laikā un 2013. gadā atjaunotiem, nepieciešams atvērt savu sirdi, pārnesot uzmanību no darbiem un domām mūžīgi nodarbinātā prāta uz savu sirds centru.

„Process ir sācies. No šī brīža atpakaļceļa nav. Šodien mēs dodamies ceļojumā uz jūsu zemapziņu – vietu, kur glabājas visas atbildes, kur rodas visas jūsu vēlmes un īpašības un veidojas jebkurš emocionālais bloks. Mēs dosimies sirds dziļumos, kas ir jūsu patiesā spēka avots.”

Tāds bija mūsu starts 27. oktobrī.

Mūsu komanda sirsnīgi pateicas visiem drosminiekiem, kas bija kopā ar mums un atvēra savas sirdis. Viss ir sācies! Mēs esam iedarbinājuši procesu, kas ļaus jums realizēt savas vēlmes. Šo procesu mēs varam iet kopā. Meklējiet informāciju mājas lapā janosh.lv: Janoša rakstos par savu personīgo pieredzi, video aktivācijās un hologrammās, piesakieties jaunumiem un sekojiet mājas lapai JanoshBaltics grupās Facebookā, Janosh. Sakrālā ģeometrija un draugiem.lv.

Semināra laikā jums bija iespēja iepazīties arī ar Janoša produkciju: grāmatu „Atmodini savu DNS”, pozitīvo afirmāciju komplektu “Arkturiāņu Veltes” un “Arkturiāņu Atslēgas”, spēli “Arkturiāņu Instrumenti”, filmu „2012. Slepenais vēstījums” un speciāli Latvijai radīto kalendāru. Nedaudz vairāk pastāstīsim par kalendāru.

Gatavojoties semināram Rīgā, mūsu komanda izdeva īpašu kalendāru – Prieka Kalendāru 2013. gadam (par kalendāru lasiet vairāk – https://janosh.lv/prieka-kalendars-2013.html). Janoša hologrammas tika piemeklētas speciāli Latvijai, un katram mēnesim ir atbilstošs kods.

Katra hologramma ir veidota pēc Sakrālās Ģeometrijas principiem un sevī nes vibrējošu kodu-vēstījumu, ko viegli uztver cilvēka apziņa un zemapziņa. Sakrālā Ģeometrija – tā ir mūsu Dvēseles valoda. Arī mūsu ķermenis ir veidots pēc šiem principiem, tādēļ mūsu smadzenes automātiski šīs formas atpazīst, tādā veidā dodot iespēju piedzīvot spēcīgu transformāciju un izaugsmi.

Janošs: “Katrs cilvēks ir enerģija, gluži kā pasaule mums apkārt. Apzinoties to, kādā veidā jūs spējat mijiedarboties ar savām domām, vārdiem, bailēm un šaubām, jūs apgūsiet veidus, kā transformēt negatīvo enerģiju pozitīvajā”.

Vērojot Janoša hologrammas, jūs izjutīsiet kvalitatīvas pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. Pateicoties katrā mandalā ietvertajai enerģijai, cilvēks dziedinās un harmonizējas ar Visuma enerģijām. Viņš sāk skanēt gluži kā pats Visums, un tam seko arī izpratne par savu Ceļu šajā dzīvē.

Prieka Kalendārs 2013 ir radīts, lai palīdzētu sajust Prieku un piepildīt ar to katru savas dzīves dienu. Piedzīvojot Prieku, mēs ar to piepildām arī savu apkārtni, tādejādi padarot harmoniskāku dzīvi un pasauli mums apkārt.

Lai 2013. gads kļūst par Prieka gadu Latvijai un tās iedzīvotājiem!

Aizpildot anketu, jūs varējāt izvēlēties, kas tieši no produkcijas jūs interesē. Mēs aicinām jūs ieskatīties sadaļā „Veikals” https://janosh.lv/webshop , lai noformētu pasūtījumu.

Tagad, kad ir pagājusi jau nedēļa pēc semināra norises, mēs vēlētos saņemt no jums atsauksmes par jūsu iespaidiem:

• kas jums patika?
• jūsu atklājumi, atziņas?
• kādu pieredzi esat ieguvuši?
• vai bija kaut kas, kas izraisīja jūsos negatīvu reakciju?
• kas palika atmiņā visvairāk?
• kas ir vissvarīgākā lieta, ko jums ir devis šis seminārs?

Uzrakstiet, lūdzu, dažus vārdus turpmāko Janoša semināru dalībniekiem, kā arī semināra organizatoriem – savas vēlmes un ieteikumus.

„Dzīvojiet tādu dzīvi, par kādu vienmēr esat sapņojuši. Sekojiet savai sirdij un neļaujiet, lai kaut kas vai kāds jums traucētu darīt to, kādēļ esat uz šejieni ieradušies. Tagad, kad jūs ziniet, uz ko esat spējīgi un kur slēpjas jūsu patiesais spēks, var sākties reālais process.”

Mēs esam jums ļoti pateicīgi!

No Sirds uz Sirdi,

Janoša komanda Baltijā


Noklikšķiniet uz „Man patīk”/ „Like” – http://www.facebook.com/JanoshBaltics
Pievienojieties grupai – Janosh. Sakrālā ģeometrija un draugiem.lv
Pievienojieties grupai – http://vk.com/club42730710

Comments

Наталья
Reply

Добрый день!
Семинар мне понравился. В частности понравилось то, что Янош был откровенен, поделился с участниками информацией о том, как его отталкивали, когда казалось бы он был готов для окружения открыть свое сердце и о том, как пришел к сакральной геометрии.
Очень понравились объятия, в коих я прибывала с участниками семинара по его окончании. Это был интересный, приятный опыт. Это было чуть ли не самое “душещипательное” для меня.
Понравилось то, что участницы семинара поделились информацией о своих трудностях / успехах в жизни. Это было поучительно.
Было приятно осозновать, что мы все ангелы, которые пришли на землю в физическом обличье для выполнения определенного плана. Нравилось смотреть себе в глаза и улыбаться, обнимать себя… В такие моменты шло приятное тепло. Казалось странным, почему я не всегда так к себе отношусь!
Я смогла вынести из семинара важное для себя открытие: если меня отталкивают, то те, кто это делает, не готовы меня принять, а со мной все в порядке. Это очень греет душу!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website