Navigate / search

Augšāmcelšanās

Ir pienācis laiks vairs neskatīties atpakaļ. Kas noticis, ir noticis; šādu pieredzi jūs ņemiet sev līdzi. Nav palicis nekas, ko atrast, jo universāla patiesība neeksistē.

Gadsimtiem ļaudis ir centusies izskaidrot dzīvi uz zemes. Desmit tūkstošiem paaudžu ir meklējušas atbildes. Milijoni ir sludinājuši un runājuši par patiesību. Tūkstoši ir piešķīruši tam nozīmi. Simti ir paplašinājuši savas robežas. Tikai daži ir spējuši mainīt vēsturi. Ir pienācis laiks saprast, ka neviens nezina patiesību, izņemot jūs pašu. Ļaujiet kaislībai radīt pieredzes, pēc kurām jūs ilgojaties, un ceļš jums kļūs redzams. Nedarbojieties ego vadīti, mēģinot izskaidrot, kādas lietas ir patiesībā, bet pieņemiet, ka mēs visi tiecamies pēc beznosacījuma mīlestības un katrs izvēlamies savu ceļu, lai to sasniegtu. Kopīgās apziņas atdzimšana rodas no atsevišķu indivīdu vēlmes kļūt par savas dzīves režisoriem. Kad mēs attīstīsim sevī pārliecību un izlauzīsimies cauri bailēm, mēs dosim brīvību sava sirdsbalsij.

Augšāmcelšanās frekvence palīdz nonākt saskarē ar savu patiesību, tā izlaužoties no “sekošanas” modeļa.

Šo frekvenci jūs varat bez maksas lejupielādēt kā ekrāna fona attēlu pa šādu saiti: http://janosh.lv/lv/lejupieladet-darbvirsmas.html

Comments

Диана Ковальчук
Reply

мне понравилось

Диана Ковальчук
Reply

здорово

Федор Киселев
Reply

ЖИЗНЬ ПРЕКРАСНА!

Федор Киселев
Reply

Я ЛЮБЛЮ ТЕБЯ! 🙂

Надежда
Reply

Прекрасное чувство Вознесения!!!!! Благодарю!!! От сердца к сердцу.

татьяна
Reply

Спасибо огромное!!!!Добра и Счастья Яношу и всей его команде!!!

Светлана Кузнецова
Reply

Благодарю!

Inna
Reply

Благодарю!!!! <3

Jelena Tihhon
Reply

благодарю!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website