Navigate / search

Augšāmcelšanās

Ir pienācis laiks, kad vairs nav nozīmes skatīties atpakaļ. Kas ir noticis, tas ir noticis, paņem šo pieredzi tālāk tālākajā dzīvē. Nav nekā tāda, kāpēc tev būtu jādodās tālākajos meklējumos, tāpēc, ka taisnības kā tādas nav. Gadu simtiem cilvēki ir gribējuši izskaidrot dzīvību uz Zemes. Gadu desmitiem paaudzes ir meklējušas atbildes uz šo jautājumu. Miljardiem cilvēku ir bijši tavi priekšgājēji.

Miljoniem ir rakstījuši par to un nodarbojušies ar propogandu. Tukstoši tam ir pievērsuši vismaz kādu uzmanību. Simtiem uz mūžu ir paplašinājuši robežas, un tikai daži ir spējuši izmainīt vēsturi. Tagad ir pienācis laiks apzināt to, ka nav neviena, kurš zinātu absolūto patiesību, kā tikai tu pats. Atļauj savai pārliecībai izveidot to pieredzi, pēc kuras tu tā tiecies, un tad tavs ceļš pavērsies tev pats.

Tad tev vairs nebūs vajadzīgs neviens un nekas, tev nevienam nebūs jāseko. Neseko neviena pieredzei, cenšoties pierādīt citiem cilvēkiem, kā ir veidota pasaule, pieņem to, ka mēs visi tiecamies uz beznosacījuma mīlestību un katrs ir izvēlējies savu ceļu, lai nokļūtu pie tās. Kopīgās apziņas celšana ir saistīta ar katra indivīda tieksmi būt par savas dzīves noteicēju un režisoru. Kad mēs nodarbojamies ar savas pašapziņas celšanu un virzām savu ceļu caur bailēm, mēs dodam sev iespēju runāt tieši patiesību.

Koda AUGŠAMCELŠANĀS frekvence palīdzēs tev savienoties ar tavu patiesību, pateicoties tam, ka tu varēsi mainīt savu uzvedības stilu, izdarīt kaut ko kāda cita vietā.

Es esmu savas dzīves veidotājs un režisors.

Comments

Диана Ковальчук
Reply

мне понравилось

Диана Ковальчук
Reply

здорово

Федор Киселев
Reply

ЖИЗНЬ ПРЕКРАСНА!

Федор Киселев
Reply

Я ЛЮБЛЮ ТЕБЯ! 🙂

Надежда
Reply

Прекрасное чувство Вознесения!!!!! Благодарю!!! От сердца к сердцу.

татьяна
Reply

Спасибо огромное!!!!Добра и Счастья Яношу и всей его команде!!!

Светлана Кузнецова
Reply

Благодарю!

Inna
Reply

Благодарю!!!! <3

Jelena Tihhon
Reply

благодарю!

Светлана
Reply

Благодарю

Anonymous
Reply

Благодарю!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website