Navigate / search

Pilnība

Šķiet, jo tuvāk mēs esam 2012. gada lūzuma punktam, jo vairāk viss paātrinās. Arī mūsu dzīvē jūtamā pretdarbība un ar to saistītie procesi šķietami kļūst aizvien intensīvāki un dziļāki. Vairs nav iespējams nepievērst tiem uzmanību. Mūsu pārveidošana paātrinātā tempā tuvojas pilnīgumam, un attiecīgi paātrinās arī visi procesi.

Koda „Pilnība” enerģija palīdzēs saprast, ka viss, kas ar tevi notiek, ir pilnīgi normāla parādība. Turklāt tas var palīdzēt ātrāk atjaunot individuālo līdzsvaru.

Kāda ir tava dzīve, ko tu redzi sapņos? Kāds ir tavs ideāls? Kāds ir tavs sapnis? Kā izskatās tava ideālā dzīve?

Neizvirzi pārāk augstus mērķus – galvenais, lai tavs mērķis ir skaidrs. Izveido arī pārejas posma mērķi, kas pietuvinās tevi sapnim. Ņem vērā, ka Ceļojuma laikā, kamēr iegūsi jaunu pieredzi, tev vienmēr ir izvēles brīvība pielāgot savu mērķi. Tāpēc nav jājūtas vainīgam. Iespējams, dažkārt pārņem sajūta, ka tu stāvi uz vietas, nevis virzies uz savu mērķi. Braucot ar vilcienu, mums nereti ir jāpārsēžas no viena vilciena otrā un jāgaida kādu laiku starpposma stacijās, lai varētu turpināt virzīties pa iesākto ceļu.

Jūties pilnīgs un zini, ka varbūt tu vienkārši atrodies vienā no daudzām tranzīta stacijām. Distancējies no šīs situācijas un skaidri nosaki cēloni, kāpēc tu tur esi, lai pēc tam tu varētu turpināt savu ceļojumu.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website