Navigate / search

DVD “Arkturiāņu Frekvences”

Arkturiāņu Frekvences piedāvā revolucionāru Multimediju Pieredzi, kas katru tā skatītāju skar visdziļākajā līmenī. Daudzi to jau ir pieredzējuši. Izšķīstot skaistajās hologrammās, no kurām katra rakstīta Sakrālās Ģeometrijas valodā, jūs gūsiet dziļu un iedvesmojošu ieskatu tajā, kā jūs dzīvojat savu dzīvi. Enerģija, kas radīsies šīs unikālās pieredzes laikā palīdzēs jums radīt un iemiesot dzīvē visu, ko vien vēlaties.

55 minūšu ilgs ceļojums jūsu zemapziņā. Jums tas tikai jāpiedzīvo, lai noticētu! Komplekts satur DVD un CD, 13 mūzikas skaņdarbus, kas komponēti speciāli hologrammām; kā arī krāsainu brošūru ar paskaidrojumiem.

Comments

Nikolina
Reply

Я получила невероятное количество энергии от просмотра фильмов с голограммами. Во время просмотра появились мысли, помогающие осознать проблемные моменты в жизни. А осознание, практически означает решение этой проблемы.
Во время просмотра фильмов и прослушивания треков, я несколько раз испытала выход негативной энергии освобождение от нее.В общем я в восторге от работ Яноша.

admin
Reply

Благодарим, Николина! Чистое вдохновение!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website