Navigate / search

Grāmata “Atmodini savu DNS!”

Pateicība, Uzticēšanās, Spēks, Plūsma, Piedošana, Līdzsvars – katrai no Janoša radītajām hologrammām piemīt dziedinošs un enerģizējošs spēks. Bet kopā tie spēj aktivizēt cilvēka DNS – tas ir, atmodināt pagaidām vēl snaudošās ģenētiskās programmas un palīdzēt mūsu pārejā uz jaunu evolūcijas pakāpi.
Lasīt vairāk

God meets God: Now as E-book in English

God meets God helps you to remember what we all have been searching for through the centuries. It opens your eyes to see something you have never been allowed to see before: the secret of our existence on Earth. The book gives answers why we live in separateness, why failure and rejection are our biggest stumbling blocks and where our desire for unconditional love is based upon. No new wisdom, or dogma’s just acknowledged symbols, which, form the pieces of the puzzle that only the soul can complete. Everything has a reason and nothing happens by coincidence. If you feel you are ready for the truth, to remember who you are and where your soul path is leading do, be prepared: afterwards there is no way back.

Order your copy now:
http://www.amazon.com/God-meets-connection-reveals-secret-ebook/dp/B00PASHKIW/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1417016034&sr=8-3&keywords=god+meets+god

Ģeometrija un Svētais Grāls

Gadsimtiem cilvēkus aizrāvusi Svētā Grāla ideja. Ar šo unikālo kodu palīdzību Grāla meklējuma patiesā jēga kļūst skaidra un saprotama, un palīdzēs atklāt jums atbildi uz jautājumu “Kas ir tas, ko mēs tik ilgi esam meklējuši?”.

Šī komplekta tēma ir: Atbrīvo sevi. Ieklausieties savās sajūtās, savā patiesībā. Lasīt vairāk

Auras Spreji, Ēteriskās Eļļas un Eļļu Rullīši

Speciāli jūtīgiem cilvēkiem Janošs ir izstrādājis unikālus, ar sakrālās ģeometrija kodiem uzlādētus Auras Sprejus (smidzinātājus) (100 ml), eļļu rullīšus (10 ml) un ēteriskās eļļas (10 ml). Tie rada aizsargājošu lauku ap jūsu auru un attīra to.

Izmantojot Aura sprejus, jūs spēsit uzturēt savu personīgo vibrāciju, būsiet pilni enerģijas un paliksit jūs pats, lai kur arī neatrastos.

Eļļas rullītim (Roll-on) piemīt tāds pat efekts kā Auras Sprejam. To ir viegli paņemt sev līdz – tas aizņem pavisam nedaudz vietas (ir lūpu krāsas izmērā) un vienmēr ir pie rokas. Sasmērējiet ar eļļu kreisās delnas locītavas iekšpusi, paberzējiet pret otras delnas locītavu, sadalot eļļu starp abām plaukstām. Tāpat sasmērējiet ar eļļu galvas iedobumu virs kakla skriemeļiem. Tas radīs efektīvu, aizsargājošu lauku.

Ēteriskās eļļas ir aromātisku vielu maisījums, kas iegūts no konkrētiem augiem.  Janoša ēteriskās eļļas ir 100 % dabīgas un atstāj pozitīvu iespaidu uz veselību un pašsajūtu. Lasīt vairāk

DVD “Arkturiāņu Frekvences”

Arkturiāņu Frekvences piedāvā revolucionāru Multimediju Pieredzi, kas katru tā skatītāju skar visdziļākajā līmenī. Daudzi to jau ir pieredzējuši. Izšķīstot skaistajās hologrammās, no kurām katra rakstīta Sakrālās Ģeometrijas valodā, jūs gūsiet dziļu un iedvesmojošu ieskatu tajā, kā jūs dzīvojat savu dzīvi. Lasīt vairāk

CD Skaņas aktivācija

Janoša ģeometrija, tulkota mūzikā!

Piedzīvojiet savās mājās aktivāciju spēku ar šo kompakdiska specizlaidumu. Tas ietver desmit skaņdarbus ar iedvesmojošiem toņiem un tiem atbilstošo hologrammu enerģiju. Izbaudiet vairāk kā stundu brīnišķīgas meditācijas mūzikas, kas radīta dziedējošajā 432 hercu frekvencē. Tas ir vibrāciju ātrums jeb kamertonis notij La virs vidējā Do. Šis tonis vibrē universālajā frekvencē attiecībā pret dabisko pamata toni (viena vibrācija sekundē).  Lasīt vairāk