Navigate / search

Grāmata “Atmodini savu DNS!”

Pateicība, Uzticēšanās, Spēks, Plūsma, Piedošana, Līdzsvars – katrai no Janoša radītajām hologrammām piemīt dziedinošs un enerģizējošs spēks. Bet kopā tie spēj aktivizēt cilvēka DNS – tas ir, atmodināt pagaidām vēl snaudošās ģenētiskās programmas un palīdzēt mūsu pārejā uz jaunu evolūcijas pakāpi.

Kā darbojas Janoša kodi?

Sakrālā ģeometrija –  tā ir valoda, kas vienā mirklī un nekļūdīgi ietiecas zemapziņā. Tā ir dvēseles valoda! Dziedējošu mākslas darbu vērošana, tai skaitā tādu, kas veidoti pēc sakrālās ģeometrijas principiem, paaugstina jūsu vibrāciju frekevenci, atmodina jūsu apziņu un palīdz jums radīt pozitīvu realitāti.

Ģeometriskajai informācijai nav vajadzības tikt apstrādātai ar kreisās smadzeņu puslodes palīdzību un tā tiek saglabāta vistīrākajā formā. Jo viss, kas eksistē – jebkura vibrācija vai frekvence – ir saistīta ar ģeometriju.  Viss, kas rezonē ar šiem ģeometriskajiem modeļiem, ir harmonisks.

Vērojot dziedinošajā holandiešu mākslinieka Janoša grāmatā apkopotos 70 ģeometriskos attēlus, abas jūsu smadzenes automātikski harmonizējas, un jūsu DNS atmostas no ilgā miega…

Kaislība, Atlaišana, Intuīcija un Sava Spēka Apjaušana – tās ir tikai nedaudzas no vēstīm, kas šifrētas Janoša hologrammās. Kā darbojas šīs unikālās atslēgas uz mūsu Dievišķo potenciālu, jūs uzzināsiet no paša mākslinieka komentāriem šajā grāmatā.

Скачать (PDF, Неизвестный)

Comments

Vladimir
Reply

Добрый день,У Вас можно купить такую книгу с доставкой в Таллинн?
“Пробуди свою днк”

Leave a comment

name*

email* (not published)

website