Navigate / search

PAZEMĪBA

Tu esi gatavs savas dzīves jaunam posmam. Tas, kas agrāk tev likās pieņemams un normāls, un likās ritēja pats savu gaitu, pēkšņi pārvērtās par cīņu, jo tu no tā visa vairs negūsti enerģiju. Tu to uzzini no tām situācijām, kurās jūties iztukšots, lai gan agrāk tās meta tev izaicinājumus. Neskatoties uz to, ka tu varēsi tālāk turpināt tādā pašā garā, ar noteikumu, ka tev būs jācīnās un tu nevarēsi padoties, tad agri vai vēlu tu sapratīsi, ka tas ievedīs tevi strupceļā.

Tad tev būs jāatdzīst tas, kas patiesībā ir neizbēgams un būs jāmaina kurss. Samierinies ar to situāciju, kurā tu patreiz esi, tāpēc, ka nav vērts tālāk veltīgi tērēt laiku. Vienīgā iespēja iepazīt sevi no jauna – izdarīt tādu izvēli, kura patiesībā izmainīs tavu realitāti. Zini, ka nekas nevar noiet greizi, jo tu ik pa mirklim atrodies šajā punktā. Un tagad tev izdosies pieņemt patieso lēmumu, līdz tam brīdim, kamēr tu uzticēsies tam, ko tev saka tava sirds.
Koda PAZEMĪBA frekvence palīdzēs tev atrast pasaulīgo mieru bezizejas situācijās, lai tu pats(i) varētu izdarīt jaunu izvēli, paļaujoties uz savu iekšējo spēku.

Laiks uzsākt jaunas izvēles.

Comments

Lyuti
Reply

Спасибо!!! Поделюсь впечатлениями: когда фокусируешь взгляд в центр рисунка, то он становится как бы 3Д, и двигается как живой, особенно центральная часть, словно плавает!!!

галина милько
Reply

я верю Вам!

Gulnara Mironenko
Reply

благодарю,они работают восхитительно !!!

Анна
Reply

Благодарю!

Ольга Лынник
Reply

благодарю
!

ernataly@mail.ru
Reply

Благодарю!

Олег Балацкий
Reply

осознанное спокойствие господа )))

Марина Жебрякова
Reply

Это поистине прекрасно – ощущать и понимать самого себя! мыслей нет, слов нет…

Ирина
Reply

огромное мерси!!!!
чудесно!! как всегда!!!

Наталия Белоцерковская
Reply

Слов нет и даже мыслей нет, это благо-дать. БлагоДарю…)))

Yana Lavrinenko
Reply

когда такие моменты “просто быть” у меня появились впервые, я думала, что это просто бездельничанье, я тревожилась и даже сердилась на себч. и только когда научилась от души РАДОВАТЬСЯ в это время, именно после них интуитивно находила что-то интересное, вдохновенное, важное для себя, а ещё приходили ответы на мои вопросы – просто появлялись. и так происходило у многих людей в моём окружении. БЛАГО ДАРЮ

Gulnara Mironenko
Reply

А я думала, что со мной происходит в последние время. Этот сакральный код мне подсказал.

Виолетта
Reply

Вот, и у меня всё стало на маста:)Благо*Дарю за код-он мне очень помог!

missisRadionow@Ирина
Reply

Yulia
Reply

Благодарю!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website