Navigate / search

Kustība

Viss atrodas kustībā: no neaptveramām planētām visumā, līdz mikroskopiskām šūnām cilvēka ķermenī. Nav nekā tāda, kas neatrastos kustībā, un tu šajā procesā neesi izņēmums. Pat, ja tev liekās, ka tu kādu laiku neko nedari, patiesībā tev apkārt daudz kas notiek. Tajā laikā, kad viens notikums realizējās tavā dzīvē, nākamais jau sāk sagatavošanas darbus jaunam procesam, jo situācijas virknējās tavu slēptāko vēlmju rezultātā, uzrodas cilvēki un situācijas, kas palīdz tev tālāk sekot savam dzīves ceļam.

Viss notiek atbilstoši tam dzīves scenārijam, kuru tu pats priekš sevis esi izvēlējies. Gūsti baudu no laika, kurā kustības ātrums pieaug. Pateicoties tam, palielinās tavas iespējas atbrīvoties no vecajiem ieradumiem. Neesi to atspulgs, kuri šo procesu iziet ātrāk vai lēnāk par tevi. Tie ir tikai tavi ceļabiedri, kuri katrs iet savā ātrumā un savā virzienā. Dažreiz viņi ir tava ceļa pavadoņi, bet dažreiz nav. Katram ir iespēja izvēlēties savu virzienu, savus izai-cinājumus un pārbaudījumus. Tev ir tādas pašas izvēles iespējas kā jebkuram no viņiem.

Koda KUSTĪBA frekvence palīdzēs tev pieturēties tavam individuālajam ritmam un ātrumam sekojot savai individuālajai attīstībai, lai nekristu kārdinājumā līdzināties citiem.

Es virzos pa savu dzīves ceļu sev vēlamā ātrumā.

Comments

лариса
Reply

от всего сердца БЛАГОДАРЮ!!!

Ольга Шаповал
Reply

Благодарю

Ирина
Reply

БЛАГОДАРЮ!!!!!!!!!!!

Кира
Reply

Благодарю!!!

Эдие
Reply

Благодарю) Возникло чувства что всё идёт своим путём и я по жизни тоже)

Lika
Reply

Благодарю!!!!

Yulia
Reply

Благодарю!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website