Navigate / search

PATIESĪBA

Bieži tavā lokā ir cilvēki kuriem ir tāds viedoklis, kurš krasi atšķiras no tavējā. Ja runa iet tikai par vienu cilvēku, tad ar to vēl var parunāt. Ja viedokļi nesakrīt lielākā cilvēku lokā, tad tas jau ir cits stāsts. Tu sāc apstrīdēt savu viedokli vai uzdod sev jautājumu, vai tiešām tas kam tu tici ir patiesība, vai tu esi pārāk godkārīgs, lai pieņemtu citu viedokli.

Šādās situācijās ir svarīgi saprast, ka katrs domā savas pasaules uztveres diapazonā un rāmjos. Nav vienas noteiktas patiesības. Mums katram ir sava pasaules uztvere. Seko tikai pats(i) savai pārliecībai un pasaules uztverei, uzticies tai, ja tavas sajūtas sakrīt ar taviem uzskatiem, tad nav nekādas nepieciešamības mainīt savu viedokli.
Koda PATIESĪBA frekvence palīdzēs tev ticēt savai personīgajai patiesībai, un nesekot svešai patiesībai.

Mana patiesība ir balstīta uz to, ko es patiesībā jūtu.

Janoša autorraksts “Mana patiesība” = >

Comments

Олег Голубев
Reply

Здорово! Подскажите пожалуйста а активация на эту тему будет?

admin
Reply

Добрый день, Олег!
Активации не будет… Янош в ближайшие две недели в России…

Сергей Ивентьев
Reply

«Под истиной следует понимать Божественную, духовную и материальную (физическую) информацию (энергию), критерием которой выступают душа и дух человека. При этом под духом человека понимается эманация Бога, а не сознание или что-то другое. Чтобы понимать о какой информации идёт речь, необходимо обратиться к нашим работам «Наш Бог-Творец» и «Божественные и духовно-нравственные права и свободы человека» и другим [3,4]. Эту концепцию истины можно назвать энергоинформационной теорией истины, автор которой считает, что «Бог – это Аксиома, принимаемая в рамках теории прав человека за Истину, без необходимости доказывания [3,с.5]». Ивентьев С.И.Истина. – Казань, 2015г. – 250с. [Электронный ресурс] – режим доступа:http://samlib.ru/i/iwentxew_s_i/istina1.shtml
Ивентьев С.И.Истина/С.И.Ивентьев. – Новосибирск: ООО «Агентство СИБПРИНТ». – 384с. ISBN 978-5-94301-656-1.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website