Navigate / search

2-4 декабря 2016 года – Завершающая церемония в Энергетической Лаборатории (Голландия)

Lasīt vairāk

Tikšanās-prezentācija “Janoša Sakrālā Ģeometrija”.

Senais filosofs Platons ir teicis: “Ģeometrija aizved dvēseli pie patiesības.” Pie tādas pašas atziņas nonāca arī Janošs, kad 2003. gadā iekšēji ieraudzīja brīnišķīgas formas un sadzirdēja  informāciju par to nozīmi.  Kopš tā laika Janošs ceļo pa pasauli, rādot ļaudīm, kā sakrālā ģeometrija darbojas dvēseles līmenī.  

Ģeometrija diez vai ir pirmais, kas ienāk prātā, kad tiek runāts par dvēseli – tā drīzāk asociējas ar ko racionālu un bezdvēselisku. Bet tā tas ir tikai pirmajā brīdī. Janošs ģeometriju dēvē par “gaismas valodu”. Gaisma ir energija, un visa pasaule sastāv no enerģijas. Visums ir uzbūvēts pēc noteiktiem ģeometriskiem likumiem, kas darbojas jebkurā līmenī – sākot no zvaigznēm debesīs līdz pat šūnām mūsu ķermenī.

Lasīt vairāk

Meistarklase “Pašizziņas Spēles”

Jau šo sestdien, 2. februārī, Irēnas mājīgā kristālu veikaliņā notiks mūsu kluba tikšanās. Mēs sīki pastāstīsim par spēli “Akturiāņu Instrumenti”. Izmantojot brīvprātīgo piemērus, mēs izpētīsim pagātni, tagadni un nākotni – mācības, emocijas, fiziskās izpausmes…

Tiks piedāvāta arī cita Janosh Art produkcija par pazeminātām cenām, tai skaitā grāmatas, aromātu sērijas produkti…

Mūsu adrese: Rīga, Rūjienas iela 7 (veikals BIO, ieeja no Pērnavas ielas). No centra var nokļūt ar 22. trojebusu līdz pieturai “Daugavas stadions”

Nokļūt var ar šādiem transporta veidiem: Trolejbusi – 11, 22, 5 (līdz galapunktam “Daugavas stadions”) Autobbusi – 3, 6, 13, 47, 50, 51, 52 Minibusi – 208, 212, 212A, 213, 214 (Pietura “Daugavas stadions”)

Meistarklase darbam ar Janoša kodiem

“Jūs varat sasniegt dzīvē visu, ko vēlaties. Apzinieties, kas jūs esat patiesībā un kādas bezgalīgas iespējas jums piemīt!” Janošs.

Meistarklase darbam ar sakrālās ģeometrijas kodiem palīdzēs jums atklāt sevi savu patieso, dziļi slēpto un vienmēr mierpilno “Es”. To “Es”, kas atsaucas sakrālās ģeometrijas spēkam.

Kodi, ko Janošs izmanto komplektos “Arkturiāņu Atslēgas”, “Arkturiāņu Veltes”, “Grāla kodi”, “Arkturiāņu Rīki”, rezonē ar cilvēka zemapziņu. Šīs iekšējās zināšanas atrodas katra cilvēka zemapziņā, jo ģeometrija ir cieši saistīta ar mūsu ķermeni un glabājas šūnu atmiņas līmenī.

Šajā Meistarklasē Jūs uzzināsit, kā ikdienas dzīvē izmantot kartītes ar sakrālās ģeometrijas kodiem, risinot nozīmīgus dzīves uzdevumus; kā ar to palīdzību dziedināt un atveseļot sevi un citus un kā atklāt savu radošo potenciālu. Jūs uzzināsit par metodikām un īpatnībām darbā ar sakrālās ģeometrijas kodiem. Nodarbību procesā jūs sapratīsit, kāda tieši koda enerģija nepieciešama jums konkrētajā dzīves posmā un varēsit apgūt tehnikas, kas palīdzēs savienoties ar šo enerģiju. Jūs saņemsit atbildes uz saviem jautājumiem un uzlādēsities ar sakrālās ģeometrijas enerģiju.

Katrs dalībnieks saņems dāvanā DVD “2012. Slepenais Vēstījums” un iespēju iegādāties Janosh Art produkciju par īpašām cenām. Tāpat mēs pastāstīsim jums par ēterisko eļļu maisījumiem un izsmidzinātājiem … Būs daudz kā interesanta. Atnāciet!

Ieeja – 5 lati.

Tikšanās notiks Irēnas Ozeres veikalā – Klubā ATVĒRTĀ PASAULE; adrese: Rīga, Rūjienas iela 7 (BIO veikals. Ieeja no Pērnavas ielas pretī 5.trolejbusa galapunktam).

Mēs gaidām jūs piektdien, 1. decembri 15.00.

Papildus informācija pa tālruņiem 20-417-889 (Daņila – RUS), 28-333-555 (Ļiza – LV)

Obligāta iepriekšēja reģistrācija!

>>> REĢISTRĒTIES <<<

Janoša Sakrālā Ģeometrija. Virtuāla izstāde

Tuvojoties semināram «Sevis Radīšanas Potenciāls», 7. oktobrī Galerijā Rīga norisinājās virtuāla holandiešu mākslinieka-datorgrafiķa Janoša radošo darbu izstāde.

Tikšanās ar Janošu izmainīja  Stinga, Madonnas, Pītera Gabriela, Baraka Obamas dzīves…

Viņa mākslas darbi ir Sakrālās Ģeometrijas hologrammas, kas palīdz atklāt un iedzīvināt slēptās, «snaudošās» kvalitātes cilvēka zemapziņā. Lasīt vairāk