Navigate / search

Virziens

Radīt vārda vispilnākajā nozīmē ir vadīt savu dzīvi no viena mirkļa uz nākamo. Pagātne jau ir aizgājusi nebūtībā un tajā jau vairs neko nevar izmainīt. Atliek tikai apzināt mirkli šeit un tagad.

Tas arī ir atskaites punkts, lai apzinātu virzienu savai dzīves plūsmai uz priekšu. Izdari savu izvēli tagad un saproti, ka nav nekā neiespējama. Necenties uzreiz nospraust gala mērķi, rīkojies pēc sava sirds aicinājuma, paļaujies uz iekšējām sajūtām un impulsiem.
Var notikt arī tā, ka kaut kas kalpos tam, lai tu justos bezgala laimīgs, bet šo stāvokli nevajag uzreiz sasaistīt ar noteiktu darbības veidu vai vēlmi. Tādā veidā tu nokļūsi gaidīšanas režīmā, bet gaidīšanas režīmā tu neko nesasniegsi. Neatliec savu ceļojumu ilgu un ilūziju kastē, vienkārši dodies tajā. Tev būs dots daudz iespēju, lai tu veiktu daudz pārmaiņu savā izvēlētajā ceļā, un šī ceļa uzsākšanai tev ir jāsper pirmais solis.

Koda VIRZIENS frekvence palīdzēs tev apzināt, ka tu pats esi savas dzīves gids un virzītājs, un pats pieņem lēmumus kad, kur un kurā laikā doties sev vēlamajā virzienā, pa sevis izvēlētu ceļu.

Ar pārliecību es izvēlos savu personisko virzienu.

Comments

Наталья Селищева
Reply

Благодарю!

Павел
Reply

БлагоДарю!!!)))

Nadezhda Leznova
Reply

БЛАГОДАРЮ!

Алла Фатаева (Конева)
Reply

благодарю

Anonymous
Reply

Благодарю

Leave a comment

name*

email* (not published)

website