Navigate / search

ATBRĪVOŠANĀS

Tu esi atnācis šajā dzīvē kā bērns – tīrs un mīlošs. Tu smējies, kad biji laimīgs, vai raudāji, kad tev bija bail. Mīlestība un bailes bija vienīgās emocijas, kuras tu pazini, un tas atviegloja dzīvi. Paliekot vecāks, tu apguvi to, ka mīlestība ir identificējama ar sāpēm. Tu arvien biežāk juties atgrūsts, jo katrs nevēlējās būt par tavu draugu. Parādījās noteikumi: ko tu drīksti darīt un ko nē, ja tu nesekoji šiem noteikumiem, tu saņēmi sodu. Tādā veidā to brīvību, kad tu biji bērns, tev pamazām atņēma.

Gadiem ejot tu apguvi, ka brīvība – tas ir kaut kas, kas ir jānopelna; kaut kas, kas ir jānopelna ar savu darbu. Tu pieradi pie tā, ka pirms tu saņemsi atzinību, tev sākumā ir jāatbilst noteiktām prasībām. Tas, kurš vēlās būt brīvs, tam ir jāsaprot, ka brīvību nevar atrast ārpus sevis. Tā esības pamata būtība, neierobežota sajūta, kuru vari izveidot tikai tu pats. Priekš tā tev nekas nav vajadzīgs, kā tikai to atcerēties. Brīvība, tā ir beznosacījumu mīlestības rezultāts, tā enerģija ar kuru tu atnāci uz šo pasauli un tajā slēpjas tavs spēks.

Koda ATBRĪVOŠANĀS frekvence palīdzēs tev atnests tavā dzīvē iekšējo brīvību, ar kuru tu biji apveltīts(a), kad biji bērns.

Es apveltu savu iekšējo bērnu ar brīvību.

“Atbrīvošana” Janošsa autorraksi >>>

Aktivācija “Atbrīve” >>>

Comments

Татьяна Гооссенс
Reply

ЯНОШ! Бесконечная БЛАГОДАРНОСТЬ ВАМ !!!

Кира
Reply

Благодарю.

Светлана
Reply

Благодарю

РаДаСлаВа_RV
Reply

БлагоДарствую,вам Янош и Вселенной! БеЗценные Сведения и Энергетические Коды.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website