Navigate / search

PĀRTAPŠANA TRANSFORMĀCIJA

Tu atrodies pārdzimšanas priekšā. Tas nozīmē, ka tava transformācija skar ne tikai tavu enerģētisko līmeni (ķermeni), bet arī fizisko līmeni. Tā var izpausties galvas sāpju un noguruma veidā. Tas ir izskaidrojams ar to, ka tava DNS ķēde mainās saskaņā ar tavu izpratni par lietu būtību un nodod atbilstošu informāciju katrai tavai ķermeņa šūnai.

Fiziskā ķermeņa orgāni un to sistēma reaģē sekojoši : vecie ieradumi un negatīvās pārliecības tiek izfiltrētas (atsārņotas) un izšķīdinātas matērijā. Esot cilvēks šo procesu sevī tu vari izjust ar lielu spēku (jaudu), zini, ka visi mēs atrodamies ceļā uz jaunu apziņu, jaunām zināšanām un radīšanas apziņu. Ja tev ir sajūta, ka tu par to neko nezini, tad pacenties vismaz nojaust, ka viss, kas ar tevi notiek, notiek saskaņā ar plānu un tavam ķermenim ir vajadzīgs laiks, lai pierastu pie vibrāciju maiņām.

Koda PĀRTAPŠANA TRANSFORMĀCIJA frekvence palīdzēs tev atrast miera (pilnības) sajūtu transformācijas procesa laikā un veiks līdzdarbības procesu, kas palīdzēs atvieglot fiziskā ķermeņa ciešanas un novērst vibrācijas maiņu sekas.

Es pieņemu izmaiņas ejot pretī personīgajām pārmaiņām.

Comments

Xmen
Reply
Инна
Reply

Спасибо.

Paul
Reply

Благодарю.

Veldi
Reply

Получила этот знак в 2020.. С Арктуруса напрямую. Сейчас нашла что он значит. Пространство и время соединяются в нужной точке. Спасибо.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website