Navigate / search

Atmaskošana

Vai tu esi kādreiz aizdomājies(usies) par to, kāpēc tev nekad neizdodas būt vienotam veselam, būt pašam tam, kas tu esi? Kāpēc katra situācija pieprasa noteiktu lomu? Dažreiz tas var būt ļoti apgrūtinoši, par cik ārējā pasaule, pieprasa tev būt par to, kas tu patiesībā neesi, un kas tu nevēlies būt, un tai pat laikā tu sajūti vilšanos, jo visu laiku tu dari visu iespējamo, lai atrastu pats sevi. Saproti šādā veidā tu tērē daudz enerģijas.

Šūpošanās starp divām pasaulēm noved tevi pie tā, ka tu sāc šaubīties un kļūsti jūtīgs pret apkārtējo pasauli. Apstājies un paskaties pats uz sevi.

Kas tu patiesībā esi, tas ir svarīgāk par to, kas tu neesi. Visas tās raksturīgās iezīmes, kuras tu ieguvi, esot cilvēks, ir daļa no tavām maskām: vārds, izcelšanās, raksturs u.c. Atbrīvoties no tā visa nav nekāda jēga, ja vien tu sapratīsi, kāpēc tu velc šīs maskas. Tā ir aizsardzība, kura tev ir vajadzīga, lai varētu eksistēt šajā pasaulē. Netaisi no šīm maskām acu aizsējus, atceries, ka tu pats, esi zinoša dvēsele, un slēpies aiz šo masku aizsega.

Koda ATMASKOŠANA frekvence palīdzēs tev atcerāties, ka tu nēsā maskas, kuras tu vari uzvilkt un novilkt ik reiz, kad tu vēlies.

Es vēlos būt cits, nelīdzināties tam, kurš skaitās normāls.

Aktivācija “Atmaskošana” (RUS) >>>

Comments

Наталья Тарабарина
Reply

Спасибо,большое!!!!! ОЧЕНЬ понравилось!!!!!!!!

tatiana
Reply

БлагоДарю!!! Надеюсь на эффект!(:joy:)

лидия
Reply

БЛАГОДАРЮ!!!

Елена
Reply

Здравствуйте, я впервые происходит знакомство с кодом, Сакральной геометрии. Очень интересно и захватывает всё внимание.
Благодарю вас ♥️♥️

Светлана
Reply

Благодарю вас

Leave a comment

name*

email* (not published)

website