Navigate / search

MĪLĒT SEVI

Samierināšanās un pieticība, kā sarkans diegs rit cauri visai tavai dzīvei. Tu neuzdrošinies pacelt sevi augstāk par citiem, baidoties būt atstumts(a). Bieži tu atstum tos cilvēkus, kuri jūtās pārliecināti un pašpietiekami, jo viņi nodarbojas ar to, kas viņiem patīk un izdodās, dara to, ko mīl. Tas ir tāpēc, ka viņi aizskar tevī kaut ko ļoti īpašu, to zelta stīgu, kura tevī ir ļoti dziļi, dziļi, kuru tu gribētu sevī atbrīvot un atdzīvināt.

Tā rezultātā tu uzņemies saistības palīdzēt citiem. Tā vietā, lai attiektos pret sevi pārāk atbildīgi, tu rūpējies par visu pasauli. Neapzināti tu sajūti atzinību. Tas ir tāpēc, ka tu visu laiku pielāgojies, tu padari sevi atkarīgu no apkārtējās vides un zaudē enerģiju.

Koda MĪLĒT SEVI frekvence dos tev iespēju apveltīt sevi ar vēl lielāku enerģiju, lai tā rezultātā tu spētu citiem cilvēkiem dot vēl lielāku labumu.

Es mīlu sevi tādu kāds es esmu.

Comments

vdoveva svetlana
Reply

Благодарю !!!!! Нас с рождения учили не любить себя , веками и тысячелетиями во всех жизнях . Мне очень трудно полюбить себя теперь

Ирина
Reply
Мария
Reply

Благодарю!!!

Ilona Trane
Reply

Благодарю!!!

Наташа
Reply

Благодарю!

АЛИНА ФОРОС
Reply

Очень сильная энергия в голове,исцеление онкологи,РМЖ,БЛАГОДАРЮ от всей души.

Елена
Reply

Спасибо, огромное!!!

Людмила
Reply

Все как есть про меня!!! БлаГо дарю!!!!

Виктор Лебедев
Reply

Увы. увы. пропаганда любви к себе и только к себе не приводит человека к такому же отношению к другим людям. Оттого для них. с чувством первостепенности Любви к себе, и неприятно осознавать “Ты прав”. поскольку впереди всегда самолюбивое “Я всегда прав!” Сделай доброе дело и не делай злого- и полюби себя за это, а не люби себя одну (одного). даже в бездействии (“делать добро-а оно мне надо? Я и так себя люблю! или-Ну и что. что сотворил зло, все равно все только о себе и думают, а не обо мне, любимом”)

Мария
Reply

спасибо!!!

Любовь
Reply

Благодарю

Paul
Reply

Благодарю.

Anonymous
Reply

Благодарю!!!

Elena
Reply

Благодарю!!!!!!!

Anonymous
Reply

Благодарю

Paul
Reply

Благодарю от души.

admin
Reply

Запись медитации и коллективной сонастройки с энергией недели “Любовь к себе” (от 13.06.2022).

https://youtu.be/px1QWVED5rE

Для чёткости картинки установите максимальное качество видео при просмотре!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website