Navigate / search

NELOKĀMĪBA

Tu ej cauri lielas izaugsmes posmam. Jaunie pārbaudījumi tev palīdz pieņemt pārliecinātāku dzīves pozīciju. Tu iegūsti aizvien lielāku pārliecību pats par sevi, kā arī daudz lielāku skaidrību par to, ko tu patiesībā vēlies, un kurp ved tavs ceļš. Ir sajūta, ka viss notiek pats par sevi pēc noteikta scenārija. Tomēr pienāks laiks, kad tev nāksies nostāties ar abām kājām uz zemes, tad, kad tu ieraudzīsi, ka visa apkārtējā vide darbojās pret tevi.

Tu ieraugi, ka apkārtējiem ir vajadzīgs vairāk laika izaugsmei nekā tev, un tu kļūsti nepacietīgs. Sargies no iešanas atpakaļ, tas nemaz nav nepieciešams. Parādi mugurkaulu, ja ir sajūta, ka tu varētu iekāpt vecajos stereotipos, pārslēdzies uz jaunajām apziņas formām un modeļiem. Tas tieši ir tas mirklis, kad tev ir jāiestājas par sevi. Neskaties atpakaļ, bet ej uz priekšu un dari to, kāpēc tu esi nācis uz šo zemi.

Koda NELOKĀMĪBA frekvence palīdzēs tev pieķerties ceļa rādītāja diegam, kad tu atkal gribēsi atgriezties vecajos procesos, kas šķita jau izieti un izzuduši.

Un to es spēšu pārvarēt.

Comments

Nonna Leshkovich
Reply

Благодарю . Янош !(:joy:)

Марина Жебрякова
Reply

Благодарю, хороший подарок!!!

Руслан Рахимджанов
Reply

СПАСИБО, очень кстати (:smile:)

Наталья Корчагина
Reply

Благодарю!

Светлана Матвеева
Reply

Благодарю!!!!

Елена Сороковикова
Reply

Благодарю!!!(:smile:)

Федор Киселев
Reply

СПАСИБО.

Светлана
Reply

Благодарю

Yulia
Reply

Благодарю!

Ольга Ревзина
Reply

Благодарю за выши коды, Янош.
Коды и в прям волшебные, успокаивают и настраивают на стойкость идти к своей цели.

Leave a comment

name*

email* (not published)

website