Navigate / search

Harmonija

Tava dzīve – tas ir apmācības ceļš, kuru tava dvēsele priekš tevis ir izvēlējusies, lai tu spētu augt un attīstīties. Savā ceļā tu sastapsies ar sajūtu, ka kāds tev regulāri liek sprunguļus riteņos. Ir cilvēki, kas tevi kaitina un izved no pacietības, vai arī novirza tevi neceļos. Tev ir sajūta, ka tev visu laiku ir jābūt “sardzē”. Šādā situācijā ir diezgan grūti redzēt objektīvu savu dzīves perspektīvu. Tu sāc savienoties ar tā saucamo “ ES – frekvenci”: ar indivīdu sacensību.

Doma par pilnību – Zemes telpā gandrīz neeksistē. Mēs pazeminām cits cita enerģētisko potenciālu, jo visu laiku apšaubām viens otra viedokli, un pārvēršam to visu nebeidzamā cīņā. Tā ir tikai un vienīgi tava izvēle, turpināt cīnīties, vai savienoties kopīgā vienotā veselumā – “MĒS frekvencē”. Šajā “Mēs frekvencē” mūsu spēks ir tajā, ka esam vienoti, tādā veidā mēs daudzreiz ātrāk sasniegsim mērķi. Mēs piesātināmies ar vienotības enerģiju, kurā neeksistē nosodījums un kurā tev ir brīva izvēle dalīties ar visu, ko vien vēlies. Tev vairs nav jābaidās no ienaidniekiem, kuri var tev pēkšņi uzbrukt, bet atceries par mērķi, kāpēc tu esi šeit. Atceries, ka tu neesi vientuļš, mēs visi esam izvēlējušies vienu un to pašu ceļu, iegūt pieredzi un kopā augt.

Koda HARMONIJA frekvence palīdzēs tev savienoties ar “Mēs – sajūtu” un apzināt savas eksistences nozīmi Zemes telpā.

Es dzīvoju harmonijā pats ar sevi un apkārtējo vidi.

Comments

Руслан Рахимджанов
Reply

СПАСИБО за чудесное Пространство! Это так своевременно…

Вот только нигде не нашёл, КАК работать с изображениями кода? (Я новичок :))

Наталия Белоцерковская
Reply

БлагоДарю 🙂

marina
Reply

Spasibo. Zdorovo.

Елена Бушуева
Reply

Благодарю! <3

Надежда
Reply

БЛАГОДАРЮ!!! Замечательные энергии ! Гармония в Душе и Теле , уравновешенность и спокойствие. Всем Света, Любви и Радости.

Светлана
Reply

Благодарю. В душе гармония

Leave a comment

name*

email* (not published)

website