Navigate / search

Nospiedums

Dzīve tā nav laika nogrieznis, bet gan radošs process. Tā ir sava veida izvēļu un iespēju nospiedums kuras jau tu esi veicis. Kaut kas no šīm iespējām paliek , bet dažas ļoti ātri pazūd, kā pati dzīve, kura nemitīgi sastopas ar pārmaiņām savā ceļā. Tu pats(i) arī esi šis mākslinieks, kurš rada pats ar savu roku. Lai par to pārliecinātos, vai esi uz pareizā ceļa, tev ik pa mirklim ir jāattālinās no sava mākslas darba, lai pārliecinātos, vai tas ir tas, ko tu patiesībā vēlies, ir jāatkāpjas no sava mākslas darba un jāpavēro no malas.

Tas līdzinās nelielai pauzītei, kurā tu mācies saskatīt vai viss ir savās vietās un vai kāda no detaļām neiztrūkst, vai tās ir līdzās viena otrai. Tā tu varēsi novērtēt vai jaunā izvēle atbilst tam rezultātam, kuru vēlējies sasniegt. Kā izskatās tava dzīve uz doto mirkli? Varbūt ir nepieciešams izdarīt korekcijas? Varbūt vajag novākt otršķirīgās lietas? Vai tu esi jau galā, vai ir nepieciešams kaut ko sākt no jauna? Tas arī ir apjausmas brīdis.

Koda NOSPIEDUMS frekvence palīdzēs tev bez nožēlas paskatīties uz visu bijušo, bez nožēlas, ātri izveidot to ko tu vēlies dotajā mirklī, paskatīties kādā situācijā tu esi un kā tu līdz tai nokļuvi.

Es varu gūt gandarījumu par to, ko esmu jau sasniedzis.

Comments

Надежда
Reply

Состояние подъема, душевное равновесие и приятие всего, что происходит со мной. Благодарность Арктурианцам, Яношу и всей команде Яноша. С Любовью
от Сердца к Сердцу.

John
Reply

Thanks a lot! All Janosh works goes from such a deepness straight to the souls’ deepest deep.

Orit Koen
Reply

Many,many thanks,Janosh,especially for the Graal CODES

Maria
Reply

Thank you!

Anonymous
Reply

Гармония, великолепие, красота!!! Благодарю Арктуриацев за помощь в духовном росте и повышении уровня осознанности! Благодарю Яноша и всю его команду за передачу информации от высших цивилизаций Света! Благодарю всех Высоко Развитых Существ Света в пробуждении человечества!!! С любовью, радостью, единством от сердца к сердцу!!!

Anonymous
Reply

Благодарю!!!

Юлия
Reply

Благодарю!!!

Leave a comment

name*

email* (not published)

website