Navigate / search

Uzvara

Cik bieži tu esi sev atkārtojis: cik tuvu es biju mērķim . Tev pat bija atrastas atbildes, risinājumi no sākuma līdz galam, visas tavas cerības un vēlmes bija vērstas uz rezultāta sasniegšanu.

Viss ritēja raiti līdz tam mirklim kamēr tev bija jāsāk reāli darboties, lai sasniegtu mērķi. Tajā pat mirklī tev bija jāsāk reāli darboties parādot savas spējas un potenciālu, reāli tu tā arī neko neizdarīji. Kaut kas atturēja tevi no tā, lai tu pabeigtu iesākto, lai ieraudzītu gala rezultātu kā reālu gala produktu, sasniegtu mērķi, pašā svarīgākajā brīdī, tu saproti, ka ciet neveiksmi. Mums visiem ir pazīstama šī sajūta, taču, kas mūs atšķir vienu no otra, tas ir tas, kā mēs reaģējam šādās situācijās.

Atceries, ka uzvara un sakāve ir vienas medaļas divas puses un tikai tu vari pieņemt lēmumu, kādā virzienā iet un kur tērēt savu enerģiju. Tam ir vajadzīgs gribasspēks un uzstājība (stūrgalvība), lai sasniegtu to, kas tev patiesi ir vajadzīgs. Arī tik pat daudz gribasspēka un iekšējo resursu, lai atgūtos, pieceltos un spētu iet tālāk, pēc sakāves. Tāpēc atceries, ka neviens nevar ciest sakāvi, ja dzīve viņam sniedz šāda veida pieredzi. Uzsit sev uz pleca un sajūti savu spēku. Pieredze nav ne laba, ne slikta, tā vienkārši ir. Sajūti pateicību un lepnumu par sevi, ka esi pielicis daudz spēka, lai realizētu esošo un apzinies to, ka nākamo reizi tev viss sanāks kā vēlies.

Koda UZVARA frekvence tev dod spēku tam, lai tu ticētu sev savas dzīves atbildīgos mirkļos.

Es to varu izdarīt!

Comments

Галина """"""""""
Reply

Спасибо огромное!!!

наталья ятковская
Reply

Благодарю!!!

Ирина
Reply

СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Надежда
Reply

Янош , благодарю! Подъем и радость в Душе! С Любовью от сердца к сердцу.

Александр
Reply

Ого! Я тут впервые, что то меня натолкнуло ведь зайти сюда, но я смотрю на эту картину и она у меня как живая просто, все движется все крутится и так плавно передвигается все, очень ярко выделяются каждые контуры и фокусировка такая четкая! Я теперь что то должен осознать или понять? Как мне это поможет в реальности, тут, или это на подсознательном уровне проявится? Очень Вас Благодарю!

admin
Reply

Работа с кодами происходит на подсознательном уровне… Осознания и изменения в реальности происходят после сонастройки. В разделе “Статьи” есть пост о том, как корректно активировать коды…

Вера
Reply

Доброй ночи,Дмитрий)Меня зовут Вера,я из Москвы.Огромная благодарность за этот сайт,я нашла то,что так долго искала.Это друг,который поддерживает и направляет,я теперь просто уверена,я справлюсь!!!Единсвенная просьба,подскажите пожалуйста,как пользоваться активациями, где указано пароль?Пробовала зарегистрироваться,не получилось?

admin
Reply

Все активации платные по подписке на сайте https://app.inner.space

Leave a comment

name*

email* (not published)

website