Navigate / search

PILNVEIDOŠANĀS

Tu apgūsti iekšējās izaugsmes procesu ar kāpumiem un kritumiem. No iekšienes tu tiešām zini, kas ir jādara, lai saniegtu laimi. Tu esi mācījies no kļūdām un tādā veidā esi izstrādājis zināmus ieradumus, iespējams, ka tu jau priekš sevis esi kaut ko pierakstījis, vai saņēmis jau kādu informāciju no grāmatām vai semināriem. Bet vēl joprojām tu turpini reaģēt emocionāli, vai arī tev veidojas sajūta, ka tavas emocijas atrodās bezdarbībā. Vārds “atlaist” tavā leksikā jau sāk ieņemt noteiktu nozīmi. Šāda veida pārdzīvojumi ir galvenā augšamcelšanās sastāvdaļa. Tev rodās arvien vairāk jaunu priekštatu par to, ka tu kļūsti apzinātāks. Šis process ir viļņveidīgs, brīžiem saspringti aktīvs, brīžiem attālināts un vientuļš.

Jo apzinātāks tu kļūsti, jo stiprākas ir tavas vēlmes pēc garīgās izaugsmes: tevī ir neizsakāma vēlme izzināt pasaules veidošanās noslēpumus. Tās pamatprincips slēpjas tajā, ka tu laiku pa laikam dodies ceļojumos, lai pēc tam atgrieztos mājās un tos vientulībā izdzīvotu no jauna. Tagad tavs uzdevums ir šo procesu pilnveidot. Ja tu apzināsi to, ka visiem procesiem ir viļņveida daba, un tas ir tikai dabīgs process, tad tev būs vieglāk pierast pie savas iekšējās izaugsmes. Jo mācoties skolā, tu visu apgūsti pakāpeniski, un tev nienas mācībstundas laikā nav jāapgūst vesela nodaļa. Tāpēc pēc katra veiktā soļa atrodi laiku sevi nolīdzsvarot. Tādā veidā tu nolīdzsvarosi jauniegūtās zināšanas.

Koda frekvence PILNVEIDOŠANĀS palīdzēs tev noslīpēt un pilnveidot tavas garīgās izaugsmes attīstības gaitu, kas ļaus tev, augšamcelšanās procesu, iziet daudz ātrāk.

Es varu gūt baudu no saviem augšamcelšanās procesiem.

Comments

Ирина
Reply

что значит “почувствуете его воздействие”?

Leave a comment

name*

email* (not published)

website