Navigate / search

Izvēlieties valoduUzmanību! Janoša aktivizācijas un meditācijas, kas pieejamas apmaksātā abonementā

Co-creation

You often have the feeling that you are standing on your own. And then if you take the step to ask for help, or even enter into a form of co-operation, always remember to feel from which emotion you make a choice. If you are looking for help because you lack something, or you need something from someone else? Then this says that you don’t attach enough worth to who you are or what you want. Lasīt vairāk

GALĪGĀ ATGRIEZŠANĀS

Tiek atjaunots projekts, kura mērķis, atjaunot cilvēcei labi zināmo apziņas līmeni (kāds bija sen, atlantīdas laikos). Jauni enerģijas viļņi atrodas ap Zemi, metot mums izaicinājumu vairāk dzīvot balstoties uz sajūtām. Šis process mūs sagatavo lielam evolūcijas lēcienam, pēc kura mēs vairs nebūsim atkarīgi no apkārtējās vides, mēs paši kļūsim par radīšanas meistariem. Citiem vārdiem sakot, mēs atrodamies uz padziļinātas atmošanās sliekšņa.
Lasīt vairāk

IZEJA ĀRPUS ROBEŽĀM

Cik liela ir tava vēlme realizēt savu sapni? Cik reizes tu jau esi mēģinājis to realizēt? Kādus soļus jaus esi spēris? Laiku pa laikam tu jūti, ka esi jau pavisam tuvu klāt, bet tomēr kaut kas tevi attur ieviest to dzīvē. Viss jau it kā ir tavā dzīvē, bet tev neizdodas un neizdodas to realizēt realitātē. Visu laiku ir kaut kāds “bet”, bet man vēl daudz kas ir jāiemācās; bet man vēl ir vajadzīgs kaut ko noslīpēt; bet man vēl joprojām kaut kas pietrūkst.
Lasīt vairāk

IEVAINOJAMĪBA

Būt ievainojamam(ai), tas nozīmē ka tu parādi, kas tu patiesībā esi un kā tu juties. Tu to bieži neizrādi, jo esi pieradis(usi) norobežoties. Tev ir daudz dažādu iespēju tēlot to, kas tu patiesībā neesi, lai pielāgotos citiem un izpelnītos citu atzinību, parādītu sevi citiem vēlamā gaismā un nejusties atstumtam(ai). Nestrostē sevi par to, jo tāds(a) kā tu neesi viens.
Lasīt vairāk

ORĢINALITĀTE

Tu esi pārmaiņu procesā, tā rezultāts ir neatkārtojamība. Tev ir mests izaicinājums, lai tu savienotos ar to, kas tu patiesībā esi. Tāpēc ir vajadzīgs, lai tu atbrīvotos no tiem aizspriedumiem, pēc kuriem tu vadies. Šis process var būt grūts priekš tevis, jo duālisma un konkurences enerģijās mēs esam koncentrējušies uz citiem, uz citu rīcību.
Lasīt vairāk