Navigate / search

Izvēlieties valoduUzmanību! Janoša aktivizācijas un meditācijas, kas pieejamas apmaksātā abonementā

Iniciācija

Mēs esam apziņas universālā lēciena procesā. Tas ir tas vilnis, kurš bija sākums kustībai, kura ved mūs uz iniciāciju, kura rezultātā novedīs mūs uz vienotās apziņas stāvokli. Tuvākajā laikā tu varēsi izjust jaunās enerģijas, kuras pievērsīs tevi tavam patiesajam spēkam.
Lasīt vairāk

JŪTĪGUMS

Tu pacelies līdz tādam apziņas līmenim, kad sāc saņemt jaunus un jaunus impulsus. Tādā veidā paaugstinās tava jūtība uz ārējiem kairinājumiem: energijām, simboliem, zīmēm, priekšnojautām, citu cilvēku emocijām. Tas līdzinās stāvoklim, it kā tavi sajūtu orgāni ir tik sakairināti, līdz tādai pakāpei, ka tu smalkāk sāc uztvert pasauli un realitāti.
Lasīt vairāk

Janoša autorraksts „Jūtīgums”

Tie, kuri jau ir pazīstami ar manu daiļradi, zina, ka ikviena hologramma ietekmē konkrētu mūsu zemapziņas daļu. Es tos saucu par kodiem, jo tie palīdz atšifrēt cilvēkā apslēptu informāciju. Katrs kods satur noteiktas frekvences informāciju jeb, konkrētāk, vibrācijas enerģiju, kura rezonē ar mūsu maņām. Šajās slejās par pēdējiem kodiem es aprakstu savu pieredzi saistībā ar frekvencēm. Ik mēnesi es ņemu kodu, kas man tajā brīdī ir aktuāls, un dalos ar savu viedokli par aktuālajiem notikumiem šīs tēmas kontekstā.

Jūtīgums

Pirms pāris dienām lidostā es redzēju kādu cilvēku, kurš neapzināti pamudināja mani rakstīt sleju tieši par šo tēmu. Šis cilvēks bija gara auguma, aptuveni 30 gadus vecs, tumšiem matiem un ģērbies tumšās drēbēs. Man bija jāpagūst uz lidmašīnu, jo devos lasīt lekcijas ārpus valsts, un pa ceļam uz izlidošanas vārtiem es šo vīru redzēju vairākkārt. Viņš piesaistīja manu uzmanību, lai gan es nezinu, kāpēc. Man par lielu izbrīnu izrādījās, ka mēs ne tikai lidojam ar vienu un to pašu lidmašīnu, bet arī sēžam vienā rindā: viņš sēdēja pie loga vienā malā un es – otrā. Mēs sasveicinājāmies, un tas arī viss, lai gan, ja varētu laiku pagriezt atpakaļ, es labprāt būtu ar viņu aprunājies. Es viņa acīs saskatīju ko tādu, kas mani aizkustināja: vientulību, kas nesaskanēja ar to, kā viņš sevi pasniedza. Izskatījās, it kā viņš būtu ietinies pašpārliecinātības mētelī, kamēr viņa dvēsele kliedza pēc mīlestības un saskarsmes. Lidojuma laikā es viņu vēroju un pie sevis domāju, kāda gan ir viņa dzīve, kas viņš ir, kur dzīvo un ar ko nodarbojas. Pāris reižu es nodomāju, ka jāiet apsēsties viņam blakus, taču nevarēju atrast īstos vārdus, lai uzsāktu sarunu. Es patiešām jutu, ka man kaut kas ir jādara viņa labā un varbūt pat būtu pilnīgi pieticis, ja es viņam pajautātu: „Kā klājas?”. Diemžēl es atbildi nekad neuzzināšu, jo es neko tā arī neizdarīju lietas labā. Lasīt vairāk